Mr. Pancake / PIZZA BOYZ – jak kultowe restauracje radzą sobie w czasie pandemii?

Mr. Pancake / PIZZA BOYZ to sieć restauracji do których zawsze ustawiają się kolejki. Kultowy brand, który odniósł sukces łącząc nowoczesne podejście do gastronomii i marketing idący z duchem czasu przeżywa ciężki moment tak jak cała branża gastronomiczna. Jak sobie radzi?
O autorze
1 min czytania 2020-11-12

Moment w którym gastronomia została zamknięta po raz drugi jest kolejnym sprawdzianem wytrzymałości dla całej branży. Celem głównym restauracji jest teraz utrzymanie pracowników oraz przetrwanie do momentu ponownego otwarcia. Nic jednak nie zastąpi wizyt Gości w lokalu, dlatego Mr. Pancake / PIZZA BOYZ szukają nowych rozwiązań. Oczywistym ruchem jest wprowadzenie dostaw – 7 dni w tygodniu. Dostawy obsługiwane przez zewnętrzne podmioty są często nieopłacalne dla restauracji, dlatego Mr. Pancake / PIZZA BOYZ tak jak inne znane restauracje prosi – zamawiaj bezpośrednio od nas, promując akcję hasztagiem #SupportYourLocalGlutenGang.

Na tym jednak nie koniec. W tym tygodniu wystartował autorski preorder Set Mr Pancake®️ Mix , czyli unikalny zestaw do samodzielnego przygotowania pancakes we własnym domu. W skład zestawu wchodzi Mr Pancake®️ Mix czyli tajna receptura na idealnie puszyste ciasto, słodkie kremy i dodatki oraz kilka gadżetów. Zestaw można kupić na oficjalnej stronie restauracji w zakładce sklep.

– Nasza misja to food experience, bo zawsze chcemy dawać Gościom coś więcej, niż tylko posiłek. Staramy się to robić też w czasie lockdownu, czego przykładem jest zestaw Pancakes DIY. Do zestawu dodajemy nasze ulubione kremy i słodycze, ale każdy może zrobić pankejki z czym tylko zechce i to jest w tym wszystkim najfajniejsze! Mamy nadzieję, że nasz set spełni swoje zadanie i nie tylko umili trudny dla wszystkich czas, ale także zapewni unikalne doznania smakowe – mówi Piotrek Śliwa współwłaściciel Mr. Pancake / PIZZA BOYZ

Oprócz powyższych możliwości jest jeszcze kilka sposobów na wsparcie restauracji Mr. Pancake / PIZZA BOYZ – sklep internetowy gdzie można znaleźć autorski merch taki jak koszulki, bluzy i gadżety oraz gift voucher o wartości 50zł i 100 zł. Nie powinniśmy zapominać także o ogromnej mocy social media i sile rekomendacji – wrzucając posty oraz zdjęcia i oznaczając ulubioną restaurację przyczyniamy się do promowania jej wśród najbliższych znajomych. Mr. Pancake / PIZZA BOYZ posługuje się specjalnym hasztagiem #SupportYourLocalGlutenGang.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj