Muzyczny showcase NEXT FEST Music Showcase & Conference już 18 kwietnia 

Muzyczny showcase NEXT FEST Music Showcase & Conference już 18 kwietnia 
Do Poznania powraca NEXT FEST Music Showcase & Conference, czyli 3 dni wypełnione 130 koncertami debiutantów i doskonale znanych publiczności zespołów oraz dyskusji o rynku muzycznym. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia br., w 16 lokalizacjach w miasta.
O autorze
1 min czytania 2024-04-17

W ramach festiwalu odbędzie się 130 koncertów w 16 lokalizacjach w centrum miasta. Mocnym punktem programu są koncerty na Placu Wolności. To tutaj wystąpią headlinerzy, jak Kaśka Sochacka, Vito Bambino, Kacperczyk, Ania Rusowicz, Małgorzata Ostrowska i Kasia Lins. Druga scena na Placu Wolności to seria darmowych koncertów, na które wstęp będą mieć wszyscy, bez względu na to, czy mają bilety. Scena będzie należeć do artystów z programu My Name Is Poznań oraz zespołów zaproszonych przez Estradę Poznańską.

Nie tylko koncerty

Nieodłączną częścią festiwalu jest konferencja i panele dyskusyjne z przedstawicielami rodzimej branży muzycznej. Ponadto, w programie NEXT FEST Music Showcase & Conference znajdą się również:

  • lekcja tekściarstwa z udziałem Pauliny Przybysz i Łony,
  • warsztaty fotograficzne z Kadrem,
  • piątkowe silent disco,
  • giełda vinyli,
  • premiera filmu „LemOn. Take What You Need.” połączony ze spotkaniem z twórcami,
  • spotkania m.in. z Małgorzatą Ostrowską i wiele innych wydarzeń.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Sercem NEXT FEST Music Showcase & Conference jest CK Zamek, gdzie znajduje się centrum festiwalowe, a całą imprezę można zaplanować dzięki aplikacji mobilnej, w której uczestnicy znajdą najważniejsze informacje.

Zdjęcia: mat. pras.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się