Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nadchodzi 6. edycja konferencji Polzak Marketing 2022

O autorze
1 min czytania 2022-10-19

„Rynek zmian. Marketing w transformacji” to temat konferencji Polzak Marketing, od lat kierowanej do marketingu, zakupów (procurementu) i agencji komunikacji marketingowej. To już 6 edycja wydarzenia, którego celem jest poszerzanie wiedzy i kompetencji z zakresu efektywności marketingu i jego zakupu oraz skuteczności relacji biznesowej na linii marketing-zakupy-agencje. W tym roku program konferencji adresuje najważniejsze zmiany na rynku, które wpływają na komunikację i reklamę.

Nie zabraknie wystąpień o nowych modelach reklamy i współpracy, badaniach dotyczących zmian w zachowaniu konsumentów i marek, informacji o nowych regulacjach i pogłębienia wiedzy o istotnych trendach. Program uwzględni wszystkie istotne zmiany, które zainicjowane w ostatnich dwóch latach przez szybkie i głębokie transformacje społeczne, gospodarcze, klimatyczne czy kulturowe mogą oddziaływać na markę, konsumenta, reklamę i sprzedaż. W analizach i podsumowaniach nie zabraknie aspektów praktycznych.

– Konferencja Polzak Marketing to coroczne zwieńczenie wspólnych prac PSML i SAR, mających na celu ciągłe poszerzanie praktycznej wiedzy na temat szeroko rozumianych zakupów marketingowych. Osobiście jestem przekonany, że nasze działania w istotny sposób przyczyniają się do sprawniejszego działania rynku, ograniczają zjawisko asymetrii informacji, tym samym prowadząc do spadku kosztów transakcyjnych. Podczas konferencji poruszamy najistotniejsze problemy, przedstawiamy najnowsze trendy i regulacje, których znajomość jest kluczowa w kontekście podejmowania efektywnych działań – mówi Marcin Wocial, indirect procurement manager z Grupa PLAY, odpowiedzialny za program z ramienia PSML.

– Wierzymy, że podnoszenie wiedzy i kompetencji z obszaru marketingu czy współdzielenie świadomości różnych zjawisk rynkowych, służy wszystkim stronom relacji biznesowej i wspiera skuteczność działania marketingu, zakupów i agencji. Od pandemii właściwie nie ma niczego bardziej pewnego dla biznesu niż zmiana, tegoroczna konferencja jest próbą przyjrzenia się tym transformacjom, które dzieją się na naszych oczach i będę zmieniać dotychczasowe działanie marek, konsumentów. Na to potrzebujemy umieć odpowiedzieć w komunikacji i w modelach współpracy reklamodawca-agencja – dodaje Magdalena Spisak, procurement consultant, odpowiedzialna za program konferencji ze strony SAR.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie wydarzenia.

Rejestracja i bilety dostępne są na tej stronie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zapraszamy marketing, zakupy i agencje na dużą dawkę wiedzy i inspiracji!

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Organizatorzy Polzak Marketing: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML)

Patroni Medialni: NowyMarketing, Rzeczpospolita, Media Marketing Polska (MMP), brief.pl, Marketing przy Kawie, Wirtualnemedia.pl, THINK TANK.

Partnerzy: IAA Polska. Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy, LiveAge, spice4space, Ministry of Creativity.