Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Największe wydarzenie kulturalne 2015 roku pod mecenatem Banku Zachodniego WBK

Bank Zachodni WBK objął tytuł Mecenasa XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Do udziału w przyszłorocznych zmaganiach artystycznych zgłosiła się rekordowa liczba ponad 450 pianistów z 45 krajów świata.
O autorze
1 min czytania 2014-12-17

Wśród zgłoszonych przeważają pianiści z Dalekiego Wschodu. Biuro Konkursu otrzymało 88 zgłoszeń z Japonii, 77 z Chin i Tajwanu oraz aż 56 z Polski. Nazwiska 160 pianistów zakwalifikowanych do publicznych Eliminacji, które odbędą się w Warszawie pomiędzy 13 a 24 kwietnia 2015 r., zostaną ogłoszone do 9 marca 2015 roku. Polskim pianistom awans do październikowego konkursu, bez konieczności startowania w eliminacjach, gwarantują pierwsze dwie nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina, który odbędzie się w Warszawie pomiędzy 31 stycznia a 8 lutego 2015 roku.

Do udziału w konkursie zakwalifikowanych zostanie 80 pianistów, urodzonych w latach 1985 – 1999, oceniać ich będzie międzynarodowe jury pod przewodnictwem prof. Katarzyny Popowej-Zydroń, w którego składzie zasiądą m.in. Martha Argerich, Garrick Ohlsson czy najmłodszy w tym gronie, debiutujący w roli jurora, Yundi Li.

Konkursowe zmagania będzie można śledzić na całym świecie na bieżąco w formie streamingu video na stronie, a także w specjalnie przygotowanej aplikacji na urządzenia mobilne.

Bank Zachodni WBK od lat wspiera i promuje nie tylko te projekty, które rozwijają jego działalność biznesową. Kieruje się szeroko pojętym interesem wspólnym, wierząc, że prowadzenie z sukcesem działalności biznesowej wiąże się z obowiązkiem wspierania kultury, edukacji i dziedzictwa narodowego. Zaangażowanie w patronat nad XVII Międzynarodowym Konkursem Pianistycznym to wyraz takiej właśnie postawy. Będzie to drugi wspólny projekt Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina i Banku – w tym roku współpracowali przy słynnym na całym świecie festiwalu „Chopin i jego Europa”, którego koncerty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj