Najwyższy czas! Nike stworzyło legginsy, które pokochają wszystkie kobiety. Reklama ujawnia całą prawdę o tej części garderoby

Najwyższy czas! Nike stworzyło legginsy, które pokochają wszystkie kobiety. Reklama ujawnia całą prawdę o tej części garderoby
Podobno są trzy rzeczy, które zawsze powiedzą prawdę: dzieci, pijani ludzie i legginsy. To właśnie o tych ostatnich twórcy amerykańskiego programu satyrycznego „Saturday Night Live” przygotowali zabawną parodię reklam Nike.
O autorze
1 min czytania 2018-04-10

Konwencje reklam marki Nike są proste – aktywność, sport, motywacja, pot, łzy i mnóstwo endorfin, więc zestawiono je z obrazem bohaterki, która w nowych legginsach wyleguje się na kanapie z laptopem, pizzą i robiącej maseczki. Legginsy Nike Pro-Chiller są nowym wyposażeniem, który musi znaleźć się w kobiecej szafie! Stworzone zostały do wylegiwania się na kanapie. Jak przekonują twórcy filmu, mogą one być spodniami, piżamą, a nawet serwetką!

PS

Jakiś czas temu, po Internecie krążyła inna, doskonała parodia programu. Bo jak wiadomo, znaleźć idealne spodnie – to nie lada wyczyn! O ile świat byłby piękniejszy, gdyby każdy z nas mógł założyć spodnie uniwersalne, niezależnie od płci, wieku czy rozmiaru! Takie cudo reklamował sam Ryan Gosling!

PS2

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Po wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych Saturday Night Live postanowił wyreżyserować parodię reklamy perfum Ivanki o nazwie „Współwinna”. W postać córki amerykańskiego prezydenta wcieliła się Scarlett Johansson. Trumpa zaś odegrał Alec Baldwin.

PS3

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Okej, żarty na bok. Nike oprócz tego, że produkuje sportową odzież, wspiera kobiety i mężczyzn i motywuje do pokonywania swoich słabości. Tutaj możecie zobaczyć, jak robią to w różnych częściach świata!

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się