Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Neospasmina NOC ruszyła z kampanią „Sen da Ci siłę na nowy dzień”

Marka leku na sen i uspokojenie, Neospasmina NOC, należąca do firmy farmaceutycznej Polpharma, wystartowała z nową kampanią reklamową.
O autorze
1 min czytania 2019-10-17

Nowa kampania realizowana jest pod hasłem „Sen da Ci siłę na nowy dzień”.

– Problemy z zasypianiem dotyczą coraz większej ilości osób. Pacjenci próbują sobie z nimi radzić na różne sposoby. My proponujemy skuteczne, doraźne rozwiązanie, jakim jest Neospasmina NOC. Wystarczy jedna dawka na pół godziny przed snem. Nie możesz zasnąć, bo przed Tobą ciężki dzień to miejsce dla Neospasminy NOC. W przekazie reklamowym chcieliśmy też podkreślić brak negatywnych skutków w postaci uzależnienia oraz to, jak ważny jest sen dla naszego zdrowego funkcjonowania. Neospasmina NOC wchodzi w skład popularnej i sprawdzonej marki Neospasmina – mówi Małgorzata Osadowska-Glinka, dyrektor marketingu, dział consumer health care w firmie Polpharma.

Działania reklamowe objęły główne stacje telewizyjne oraz kanały tematyczne. Kampania potrwa do końca jesieni. Za kreację odpowiada Polpharma, a za produkcję dom produkcyjny M5. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Mediacom.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj