Netflix kpi z Łukasza Jakóbiaka w reklamie stand-upu Ellen DeGeneres

Netflix kpi z Łukasza Jakóbiaka w reklamie stand-upu Ellen DeGeneres
W spocie promującym stand-up Ellen DeGeneres, Netflix wykorzystał wątek wizualizacji, odnosząc się tym samym do filmu Łukasza Jakóbiaka, który zwizualizował sobie występ u słynnej komiczki.
O autorze
1 min czytania 2018-12-21

Pamiętacie wizualizację Łukasza Jakóbiaka związaną z jego wystąpieniem w słynnym show Ellen DeGeneres? W ramach promocji nowego stand-upu amerykańskiej komiczki na Netfliksie, platforma przygotowała specjalną reklamę na polski rynek, w której trochę nabija się z Łukasza Jakóbiaka.

W spocie występuje ta sama aktorka, która odgrywała rolę Ellen DeGeneres w wizualizacji Jakóbiaka. Występując na scenie, próbuje swoich sił w stand-upie, jednak marnie jej to wychodzi. Zza kurtyny słyszymy też podpowiedzi, by „wizualizowała mocniej”.

Netflix w ciekawy i zabawny sposób przygotował reklamę przeznaczoną na nasz polski rynek, wykorzystując lokalne wątki – w tym przypadku akurat trafiło na Łukasza Jakóbiaka, który dzięki swojej wizualizacji w naszym kraju kojarzony jest z Ellen DeGeneres.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W celu promocji nowego sezonu serialu „Orange is the new black”, Netflix stworzył spot z udziałem Magdy Gessler, oceniającej więzienną kuchnię jednej z bohaterek filmu.

Słuchaj podcastu NowyMarketing