Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

„Nie skreślaj życia tak prędko” – Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przestrzega przed nadmierną prędkością na drogach

„Nie skreślaj życia tak prędko” – Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  przestrzega przed nadmierną prędkością na drogach
15 października wystartowała nowa kampania społeczna Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przestrzegająca przed nadmierną prędkością na drogach.
O autorze
1 min czytania 2018-10-16

Nadmierna prędkość oraz jej niedostosowanie do warunków drogowych to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków i zagrożeń na polskich drogach. Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego podczas konferencji poświęconej temu problemowi, która odbyła się 15 października, zainaugurowała nową kampanię społeczną zatytułowaną „Nie skreślaj życia tak prędko”. Akcja potrwa do 9 grudnia b.r., a jej celem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach.

Działania reklamowe prowadzone będą w telewizji, rozgłośniach radiowych, w kinach oraz na billboardach zlokalizowanych w tych miejscach, gdzie wypadki zdarzały się bardzo często. Za realizację kampanii odpowiadają agencje Mr Target, JU oraz Apella.

PS

W zeszłym roku KRBRD prowadziła kampanię skierowaną do młodych kierowców w wieku 18-24 lat, którzy według policyjnych statystyk ponoszą odpowiedzialność za największą liczbę zdarzeń drogowych w 2016 roku.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS2

W lutym 2018 roku wprowadzono w Szwecji zakaz korzystania z telefonów komórkowych podczas jazdy. Mimo to liczba wypadków nie spadła. Aby zmusić ludzi do dwukrotnego zastanowienia się przed wzięciem telefonu do ręki podczas prowadzenia samochodu, Volkswagen zaprojektował etui na telefony z kawałków pojazdów, które uległy wypadkom.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS3 Audi – Safety Code

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

By ograniczyć wypadki, w których udział brali kierowcy korzystający z telefonu podczas jazdy, Audi opracowało kod bezpieczeństwa, który śledząc sygnał GPS telefonu, blokuje strony internetowe na czas jazdy samochodem.

źródło: krbrd.gov.pl