Niestandardowa aukcja na Allegro dla Mistrzów Sprzedaży

Na portalu Allegro pojawiła się nietypowa aukcja, której przedmiotem jest Magiczny Wizytownik Mistrza Sprzedaży! Jak wynika z opisu aukcji, nie jest to zwykły wizytownik, ale wyjątkowy gadżet, który wspiera rozwój ekscytującej kariery oraz generowanie zysków dla siebie, dla klientów i organizacji.
O autorze
1 min czytania 2015-12-21

O co tak naprawdę chodzi?

W każdej firmie obszar sprzedaży  jest kluczowy. O uwagę handlowców nie jest jednak łatwo – są wiecznie zabiegani i zajęci. Jedna z największych agencji zatrudnienia w Polsce – Randstad – postanowiła przedstawiać pracownikom działów sprzedażowych możliwości rozwoju zawodowego w branży rekrutacyjnej w nietypowy sposób – wystawiając wizytownik, czyli jeden z atrybutów sprzedawcy, w aukcji na portalu Allegro.

Każdą osobę, która kupi wizytownik, czeka niespodzianka – w środku znajdzie wyjątkową wizytówkę –  której celem jest zachęcenie właściciela gadżetu do rozwijania kariery oraz kontaktu z Randstad. W ten sposób firma nie tylko wykorzystuje niestandardową formę dotarcia do grupy odbiorców, ale także umożliwia nawiązanie bezpośredniego kontaktu z jej wewnętrznym działem rekrutacji i pozwala zapoznać się z korzyściami pracy w agencji zatrudnienia. Dodatkowo, wizytówka zawiera adres specjalnej strony internetowej, która pozwala potencjalnym kandydatom zapoznać się z możliwościami, jakie czekają na specjalistów sprzedaży w branży rekrutacyjnej. 

Akcja towarzyszy kampanii „Kariera bez dylematów” (www.karierabezdylematow.pl), której celem jest zachęcenie osób nie związanych z branża rekrutacyjną, do rozwijania swojej kariery w obszarze sprzedaży usług rekrutacyjnych w Randstad.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Link do aukcji

Słuchaj podcastu NowyMarketing