Nightfood – lody, które można jeść przed snem

Nightfood – lody, które można jeść przed snem
Istne spełnienie marzeń – lody marki Nightfood nie tyle nie zaszkodzą nam, gdy zjemy je późnym wieczorem, ale nawet pomogą nam w zaśnięciu.
O autorze
1 min czytania 2019-02-22

Marka Nightfood opracowała nietypowy produkt, który w mgnieniu oka pokochają Ci, którym zdarza się podjadać późną porą – lody, które można jeść przed snem.

Lody nie zawierają w sobie żadnych środków nasennych, ale zostały opracowane we współpracy z ekspertami od snu. W składzie produktu znajdziemy same naturalne składniki, minerały i aminokwasy, które pomogą nam spokojnie zasnąć, nawet mimo zjedzenia całego opakowania lodów.

Co istotne, lody marki Nightfood mają obniżoną zawartość kalorii i cukru – jedno opakowanie może mieć nawet tylko 360 kcal – więc nie musimy mieć obaw o nagły skok energetyczny tuż przed snem.

Lody występują w ośmiu wariantach smakowych. Niestety póki co dostępne są tylko w Stanach Zjednoczonych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Czytelnicy brytyjskiego dziennika The Guardian wytypowali listę najlepszych lodów, jakie można zjeść na europejskich szlakach. Obok lodziarni z Paryża, Berlina, Kopenhagi i Rzymu znalazł się także punkt z Wrocławia.

PS2

W Aldwych Café and Ice Cream Parlour w Glasgow w Szkocji serwowane są lody „Respiro Del Diavolo”, czyli „Oddech diabła” przygotowywane z papryczek chilli Carolina Reaper, uznawanych za jedne z najostrzejszych na świecie. Śmiałkowie przed zjedzeniem muszą podpisać oświadczenia o odstąpieniu od wszelkich roszczeń prawnych wobec serwującego oraz o ponoszeniu ewentualnych konsekwencji zdrowotnych na własną odpowiedzialność.