Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nike stworzył buty idealne do siedzenia w domu

Nike stworzył buty idealne do siedzenia w domu
Nike zaprezentował niedawno nowy model sneakersów – Offline, czyli butów idealnych do „nicnierobienia”, które posiadają dwie specjalne wkładki wymieniane w zależności od naszego nastroju.
O autorze
1 min czytania 2020-08-21

Podczas pierwszych miesięcy pandemii koronawirusa niewątpliwie znaczną część dnia spędzaliśmy w domu. Wakacje oraz wysokie temperatury sprawiły, że powoli zaczęliśmy opuszczać nasze ciepłe gniazdko, lecz nieubłaganie zbliżająca się jesień z pewnością spowoduje, że ponownie zaszyjemy się w swoich czterech kątach. 

Z tej okazji marka Nike zaprezentowała nowy model butów, stworzony z myślą o leniwym spędzaniu czasu w domowym zaciszu. Swego rodzaju antysneakersy o nazwie „Offline” swoim wyglądem przypominają połączenie tradycyjnych klapków, Crocsów, a nawet butów dla dzieci. No cóż, może nie brzmi to zachęcają, ale marka z góry zapowiedziała, że w przypadku tego modelu nacisk został położony na wygodę, a nie wygląd. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Sneakersy Offline posiadają dwie wkładki wymieniane w zależności od naszego nastroju i samopoczucia – Sensation 001 ze strategicznie rozmieszczonymi wypustkami zapewniają naszym stopom relaksacyjny masaż, natomiast Sensation 002 przeznaczone są do długiego przylegania do stóp i tym samym – zapewniają nam dłuższy komfort. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Ponadto jak łatwo można zauważyć, buty zapinane są na specjalny rzep, dzięki któremu sami możemy je dopasować do naszej stopy. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Sneakersy Offline dostępne będą w sprzedaży już od 28 sierpnia, w dwóch wersjach kolorystycznych – białym i czarno-białym. 

PS

Niedawno do „nicnierobienia” zachęcało nas też ONZ w swojej nowej kampanii pod hasłem „Global Goals”. 

PS2

W 2018 roku marka Nike zaprezentowała nietypowe legginsy Pro-Chiller, które zostały stworzone do wylegiwania się na kanapie.