Nowa firma PR BAD FOR YOU z pierwszym klientem

Nowa na warszawskim rynku firma BAD FOR YOU podpisała umowę z pierwszym klientem. Umowę z kabaretem Paranienormalni zawarto na rok. Współpraca została podjęta na podstawie rekomendacji. Agencja zajmuje się m.in. kontaktem z mediami oraz strategią promocji i działań marketingowych.
O autorze
1 min czytania 2015-09-29

Za obsługę klienta odpowiedzialna jest Joanna Kawińska.

Kabaret Paranienormalni, powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze. Paranienormalni to jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, którego członkami są Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki. Twórcy uwielbianej przez widzów Mariolki oraz królującego w Internecie Kryspina od lat przyciągają rekordową widownię i cieszą się niesłabnącą popularnością.

Właścicielką BAD FOR YOU jest Joanna Kawińska. Przez 5 lat pracowała w jednej z warszawskich agencji Public Relations, gdzie odpowiedzialna była za dział kultury, głównie promocję teatrów oraz branżę beauty. Zakres działalności firmy BAD FOR YOU: opracowywanie i wdrażanie strategii promocji, nagłaśnianie wydarzeń, copywriting, organizowanie konferencji i eventów, pozyskiwanie sponsorów, kontakt z mediami, generowanie publikacji oraz nagrań radiowych i telewizyjnych, social media, produkcja gadżetów, sesji zdjęciowych, ATL, BTL, e-commerce i inne niestandardowe rozwiązania. Wszystko, co złe dla klienta.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj