Grafika etykiety nawiązuje do nowej kampanii marki i wykorzystuje Superbohatera WILQa i jego humor. Hoop Cola z guaraną to kolejny limitowany produkt pod marką Hoop Cola z wykorzystaniem specjalnie przygotowanego rysunku.
– Hoop Cola z guaraną to nasza propozycja na lato. Mamy nadzieję, że wykorzystanie popularnego wśród młodych ludzi Superbohatera Wilqa i jego poczucia humoru sprawi, że konsumenci sięgną po tę nowość jeszcze chętniej – mówi Patrycja Giurko, Group Brand Manager Hoop Polska.
Zobacz również
Za koncepcję rysunku Wilqa odpowiada agencja Hand Made przy współpracy z autorami komiksu – braćmi Minkiewicz, za projekt opakowania odpowiada agencja Opus B Brand Design.
6 maja ruszyła kolejna odsłona kampanii Hoop Coli w ramach nowej platformy, której superbohaterem jest Wilq. Po teaserze emitowanym w stacjach telewizyjnych od 15 kwietnia, przyszedł czas na kolejne spoty. Pod hasłem „Nowa Hoop Cola daje supermoce” Wilq w charakterystyczny dla siebie sposób prezentuje „moc ratowania Polski” czy „moc otwierania się na obcych”.
Słuchamy popu oraz rocka, gramy disco polo. Oto muzyczny paradoks Polaków
Słuchaj podcastu NowyMarketing
Trzydziestosekundowy spot będzie obecny w telewizyjnych stacjach ogólnopolskich (Polsat, TVN, TVP) i kanałach tematycznych z grupy AtMedia.
– Hoop Cola stawia na kontakt z młodym odbiorcą, nie stroni w komunikacji od absurdu, nie moralizuje oraz z dystansem mówi o sobie samej. Jednocześnie wciąż zgodnie z pozycjonowaniem marki nawołuje do otwierania się nas Polaków na innych z wykorzystaniem supermocy, które daje Hoop cola: „Odkręć moc. Otwórz się na innych – mówi Patrycja Giurko, Group Brand Manager Hoop Polska.
Na rynku obecna jest limitowana edycja Hoop Coli w butelkach półlitrowych, prezentujących superbohatera Wilqa. oraz supermoce, które można zyskać po wypiciu Hoop Coli, np. moc przepowiadania przeszłości, czy moc bycia tu i teraz. W ramach kampanii prowadzone są również działania w internecie i na Facebooku.
Za współpracę z Wilq, koncepcję i realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Hand Made. Zakupem mediów w telewizji zajmuje się Havas Media. Zakupem mediów w internecie zajmuje się Performance Media.







