Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Nowa wakacyjna kampania Orange

Wystartowała nowa kampania sieci Orange autorstwa agencji Leo Burnett, która promuje pakiet 300 GB internetu w planach 5G do wykorzystania w okresie wakacji.
O autorze
1 min czytania 2022-05-23

Spot opowiada historię dziewczynki i jej rodziców, którzy znani są widzom z wcześniejszych kampanii Orange. Tym razem poznajemy także jej najlepszą przyjaciółkę wraz z rodzicami. Bohaterki muszą się rozdzielić – choć spędzają wakacje w tym samym czasie, jednak w zupełnie innych miejscach. Dzięki Orange nie stanowi to jednak dla nich problemu, ponieważ rodzice mają na wakacje 300 GB internetu extra, a do tego smartfon 5G. Przez to zyskują swobodę i pełnię wakacyjnej beztroski bez ograniczeń, a przyjaciółki są na bieżąco z wakacyjnymi atrakcjami, których doświadczają.

Za kreację spotów w reżyserii Państwa Rodzeństwa odpowiadają agencja Leo Burnett we współpracy z Orange Polska. Nad produkcją czuwało studio Graffiti, za postprodukcję odpowiedzialne było studio Orka, a za udźwiękowienie spotów Lunapark. Planowanie i zakup mediów zostały powierzone domowi mediowemu Value Media. Za odsłonę kampanii w social mediach odpowiada Follow Agency.

Wielokanałowa kampania ma odsłony w telewizji, social mediach, digitalu i radiu.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj