Nowe wejście SARE w świat mobilnego marketingu

Czy wiesz, że przeciętny czas dziennego użytkowania Internetu za pomocą telefonu komórkowego wynosi niemal 2 godziny? Aby zadowolić 9,2 mln aktywnych internautów mobilnych nie trzeba już udostępniać im sieci całkiem za darmo. Dzisiaj świat mobilnego marketingu odżywa na nowo...
O autorze
1 min czytania 2016-07-06

…z (po)mocą przychodzi nowa marka SARE – Power WiFi.

To projekt, którego powstanie SARE zapowiedziało na 2016 rok, przy okazji swojego debiutu na Głównym Rynku GPW. Czym jest Power WiFi? Wyobraź sobie, że udostępniasz swoim klientom darmowy Internet, a przy tym ZARABIASZ! To właśnie jest siłą nowej marki SARE.

Klienci przebywający w Twoim sklepie, restauracji czy hotelu logują się do udostępnionej sieci Power WiFi. Aby skorzystać z szybkiego łącza – rejestrują się podając swój adres e-mail.

– Co zatem wyróżnia ten produkt spośród podobnych usług na rynku? Wyjątkowa funkcjonalność – panel administracyjny, umożliwiający komunikację z zebranymi adresami mailowymi. Dzięki Power WiFi i unikalnemu połączeniu jego funkcji z systemem SARE, w łatwy sposób wyślesz do zebranej bazy adresów wiadomości ze specjalną ofertą, podziękowanie za wizytę, bądź zakupy w Twoim sklepie. Taka komunikacja jest spersonalizowana, zautomatyzowana i targetowana pod kątem profili behawioralnych – a więc skierowana do odbiorcy, który według analizy będzie najbardziej zainteresowany odbiorem treści – mówi Dariusz Piekarski, prezes zarządu SARE S.A.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Doskonałym wariantem jest również zaproszenie klientów, którzy korzystali z naszego wifi na odbywające się wkrótce wydarzenie. Twoja oferta dopasowana jest nie tylko behawioralnie, ale również pod kątem lokalizacji i upodobań klientów.

Power WiFi to wobec tego nie tylko router. To narzędzie spersonalizowanego marketingu mobilnego! Jego panel administracyjny pozwala na integrację z social media, reklamę marki, wysyłkę newsletterów i ankiet do zebranej automatycznie bazy klientów oraz raportowanie i wnikliwą analizę uzyskanych danych. Korzyści są jednak obustronne. Twoi klienci poza szybkim i bezpłatnym łączem mogą cieszyć się kuponami rabatowymi i zniżkami, pierwszeństwem w informacjach jakie udostępniasz oraz możliwością oceny i realnego wpływu na Twój biznes, dzięki udostępnianym ankietom i badaniom satysfakcji. Wszystkie te narzędzia, stanowiące integralną część pakietu, obsługiwane są za pomocą jednego panelu, co znacznie ułatwia pracę.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Ponadto, Power WiFi daje możliwość zbudowania potężnej bazy klientów, która jest wartościowa przede wszystkim ze względu na to, że osoby te co najmniej raz skorzystały z Twojej oferty, a co za tym idzie, komunikujesz się bezpośrednio z zainteresowanymi Twoim biznesem. Narzędzie stanowi więc efektywny środek utrzymywania bezpośrednich relacji z klientami, który zadowoli wymagania właścicieli sklepów i hoteli, a także życzenia oraz preferencje użytkowników.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Więcej o produkcie