Nowi członkowie PIAP

Szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych nieustannie się powiększają. W ostatnim kwartale PIAP urósł w siłę, dzięki trzem nowym firmom: Comodo, Fabryka Cmyka Niciak Paczkowski s.j., MK BTL Sp. z o.o.
O autorze
1 min czytania 2021-04-12

Firma Comodo jest właścicielem sklepu internetowego promoteca.pl., który specjalizuje się w sprzedaży gadżetów reklamowych. Firma stawia na jakość i innowację, dzięki czemu jest solidnym, godnym polecenia partnerem biznesowym.

Fabryka Cmyka Niciak Paczkowski s. j. jest profesjonalną i szybko rozwijającą się drukarnią reklamową. Specjalizacja drukarni to przede wszystkim druk na bawełnie, poliestrze oraz pcv, co pozwala zaspokoić zdecydowaną większość potrzeb klientów szukających gadżetów reklamowych. Własny park maszynowy umożliwia wykonywanie zdobienia wykorzystując technologie sitodruku, druku uv, tampodruku, termotransferu oraz druku cyfrowego. Szeroki wachlarz usług skupiony w jednym miejscu i profesjonalna kadra gwarantują wykonanie usług terminowo i z zachowaniem wysokiej jakości.

MK BTL Sp. z o.o. jest młodą firmą, której zespół tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w produkcji materiałów promocyjnych. Firma specjalizuje się w produkcji podkładek pod myszki, mat ladowych i śniadaniowych, jak i wielu innych ogólnie znanych nośników reklamy. Niewątpliwym atutem firmy jest współpraca z polskimi i europejskimi dostawcami materiałów produkcyjnych.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj