Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nowi Team Leaderzy w Hypermedia

Joanna Malinowska i Mateusz Srześniewski nowymi Team Leaderami w zespole International w agencji Hypermedia - HUBie technologicznym należącym do grupy Dentsu Aegis Network.
O autorze
1 min czytania 2015-08-10

Joanna Malinowska w sierpniu dołączyła do Hypermedia. Malinowska od 10 lat zbiera doświadczenie we współpracy z brandami różnorodnych branż m.in. Raiffeisen Polbank, Whiskas, Sheba, Pepsi, Lays, Mennica Polska, Roca, Flugger farby i jeszcze kilku innych. Ostatnie półtora roku jako Regional Account Supervisor w McCann Worldgroup dla klienta MasterCard nadzorowała pracę zespołu realizując projekty w zakresie ATL, BTL, Digital, event i shopper. Do Hypermedia, dołączyła jako Team Leader do nowo utworzonego zespołu obsługującego jednego z kluczowych klientów agencji w zakresie m.in. digital production w Europie i na kilkunastu innych rynkach. 

W wyniku awansu Mateusz Strześniewski objął stanowisko Team Leadera w zespole International. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem projektowym/client service, a także obsługę kluczowych klientów takich jak Amway i Geberit. Zanim dołączył do zespołu, przez ostatnie 5 lat pracował w międzynarodowej firmie konsultingowej specjalizującej się w optymalizacji procesów zarządzania. Projektował oraz wdrażał projekty mające na celu poprawę konkurencyjności klientów poprzez zwiększenie efektywności działań indywidualnych oraz zespołowych, a także poprawę produktywności. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu brytyjskiego Durham University.

Joanna i Mateusz bezpośrednio raportują do Jolanty Kaczmarek, Group Account Manager International, Hypermedia linked by Isobar. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj