Nowodworski Estates zmienia się w homfi

Zmiana marki z Nowodworski Estates na homfi jest konsekwencją nowej strategii rozwoju firmy, która zakłada między innymi osiągnięcie statusu największej agencji nieruchomości w Polsce i ekspansję na rynki zagraniczne.
O autorze
1 min czytania 2022-09-22

Markę Nowodworski Estates zastąpi homfi

To odważny, ale przemyślany krok. Chcemy być marką Top of Mind w Polsce. Uznaliśmy, że nowy brand i nowe pozycjonowanie pozwolą nam nawiązać z naszymi klientami dialog na poziomie, na jakim dotychczas tego nie robiliśmy. Chcemy, aby cenili nas nie tylko za jakość obsługi, jakiej nie otrzymają w żadnym innym miejscu, ale za to, kim tak naprawdę jesteśmy, co jest dla nas istotne i dokąd zmierzamy – mówi Marcin Bałaj, dyrektor marketingu homfi.

Rebranding obejmie nie tylko nazwę, ale również takie obszary jak: system identyfikacji wizualnej, stronę internetową i wszystkie kanały komunikacji z klientami. Zmianie ulegnie też styl tej komunikacji.

W homfi stawiamy na prosty, przyjazny i zrozumiały język. Ciepły ton i bezpośrednią formę. Chcemy pokazać naszym klientom, że niezależnie od ich planów dotyczących nieruchomości, dzięki naszym pionierskim metodom pracy zrealizują je szybko, bezpiecznie i korzystnie – dodaje Marcin Bałaj.

Te wartości marka będzie przekazywać w kampanii launchowej pod hasłem „Cześć, tu homfi”, która wystartowała już 15 września i potrwa do połowy listopada 2022 roku. Swoim zasięgiem obejmie niemal całą Polskę. Zintegrowane działania prowadzone będą w Internecie i na nośnikach OOH. Kampania wspierana będzie emisją spotu w kinach sieci Multikino zlokalizowanych w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za przygotowanie strategii, kreacji oraz zaplanowanie i wykup mediów odpowiada wewnętrzny zespół projektowy homfi.

Słuchaj podcastu NowyMarketing