Nowy Commercial Director w Selectivv

Jacek Dymkowski objął nowo utworzone stanowisko Commercial Director w firmie Selectivv, zajmującej się precyzyjnie celowanymi kampaniami mobilnymi.
O autorze
1 min czytania 2017-03-27

Selectivv już dziś realizuje miesięcznie kilkaset kampanii skierowanych na urządzenia mobilne, a głównym celem nowego dyrektora jest kształtowanie polityki sprzedażowej na rynku polskim. Do zadań Jacka Dymkowskiego należeć będzie intensywny rozwój  zespołu sprzedaży i zarządzanie nim oraz współpraca z największymi agencjami reklamowymi i domami mediowymi. Będzie także koordynował projekty martech dla kluczowych klientów i rozwijał produkty Selectivv, zapewniając odbiorcom wysoką efektywność kampanii.

Dymkowski ma ponad 6 lat doświadczenia w branży mobilnej. Do Selectivv przeszedł z ZenithOptimedia Group (Publicis Media), gdzie jako Mobile Marketing Manager odpowiadał za rozwój kompetencji w zakresie mobile i realizację kampanii dla klientów ZOG. Doradzał m.in. takim markom jak Daimler, Coty, czy Kompania Piwowarska. Wcześniej przez 5 lat współtworzył w Agorze strategie mobilne dla Gazeta.pl i Sport.pl oraz był odpowiedzialny za marketing aplikacji mobilnych Agory.

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i aktywnym komentatorem wydarzeń i trendów branży mobilnej.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj