Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nowy zarząd PTBRiO

Podczas Walnego Zebrania Członków Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, które odbyło się w dniu 30 czerwca, na dwuletnią kadencję zostały wybrany został nowy zarząd PTBRiO.
O autorze
1 min czytania 2020-07-02

W skład nowego zarządu wchodzą:

  • Anna Karczmarczuk (Ipsos) – prezes zarządu
  • Michał Lutostański (Kantar) – wiceprezes zarządu
  • Tomasz Opalski (ING) – członek zarządu
  • Leszek Szycman (Sanofi) – członek zarządu
  • Agnieszka Warzybok (Decode) – członkini zarządu
  • Robert Zydel – członek zarządu

– Bardzo cieszę się, że członkinie i członkowie PTBRiO zdecydowali się powierzyć właśnie mnie misję zarządzania towarzystwem. Skład nowego zarządu, z którym będę miała zaszczyt współpracować dowodzi, że PTBRiO będzie umacniało swoją pozycję multidyscyplinarnego think tanku promującego znacznie wiedzy o człowieku, społeczeństwie i konsumentach. Towarzystwo jest bardzo różnorodną społecznością profesjonalistów, w której gronie mamy badaczy, analityków, strategów, marketerów, UXowców, naukowców i ekspertów wielu innych profesji, dlatego możemy doskonale pokazywać potencjał łączenia perspektyw. Chcemy wspólnie jeszcze wyraźniej podkreślać wartość badań w zarządzaniu biznesem i sferą publiczną, a także uczyć jak profesjonalnie robić badania i mądrze interpretować ich wyniki. Ta wiedza wydaje się obecnie nie do przecenienia – mówi Anna Karczmarczuk, prezes zarządu PTBRiO.

Anna Karczmarczuk jest absolwentką Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Z branżą badawczą związana od 1993 roku, zdobywała doświadczenie zarówno po stronie agencji badawczej (CASE, TNS OBOP, TNS Polska), jak i po stronie Klienta (PTC Era). Obecnie jest prezesem Ipsos Polska. Najbliższe jej zawodowemu sercu jest badawcze wsparcie dla rozwoju marek. Należy do PTBRiO i ESOMARu. Miłośniczka koni, w wolnym czasie towarzysząca dorastającej córce w wyczynowym uprawianiu jeździectwa.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj