Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

„Odpowiednik Papaya.Rocks” – podcast, jakiego w Polsce jeszcze nie było

Papaya.Rocks zapowiada pierwszy sezon podcastu „Odpowiednik Papaya.Rocks”, w którym autor Michał Kukawski umiejętnie łączy formę reportażu i słuchowiska.
O autorze
1 min czytania 2020-10-08

Odcinki skupią się na poszukiwaniu fascynujących odpowiedzi na niezwykłe pytania, m.in. „Co dzieje się z ciałem człowieka w kosmosie?”, „Jak powstają nietypowe efekty dźwiękowe do filmów i gier?”, „Jak fizyka wpływa na smak czekolady?” czy „Gdzie znajduje się najlepsze miasto na świecie?”.

W poszukiwaniu odpowiedzi pomogą m.in. biotechnolożka z Europejskiej Agencji Kosmicznej, Sound Designerka z CD Projekt RED, reporterzy, urbaniści, a nawet gastrofizyk. Szeroki zakres tematyczny ma zagwarantować dotarcie do szerokiej, pokrywającej się z czytelnikami Papaya.Rocks grupy odbiorców.

– Z ogromnym zainteresowaniem i radością obserwujemy zyskujący na znaczeniu rynek podcastów w Polsce, dostrzegając jednocześnie światowe trendy. Wierzymy, że dźwiękowa forma daje ogromne możliwości prowadzenia narracji i nie musi być po prostu wywiadem w formie audio, czego dowodem są m.in. sukcesy zagranicznych audycji w formule non-fiction – mówi Jonasz Tołopiło, redaktor naczelny Papaya.Rocks.

Za realizację podcastu odpowiada Michał Kukawski – dziennikarz i fan podcastów non-fiction, który ponad 6 lat pracował w Polskim Radiu, w Iraku był korespondentem wojennym Informacyjnej Agencji Radiowej – miał wtedy 24 lata i był jednym z najmłodszych reporterów w regionie. Publikował m.in. w magazynach National Geographic, Esquire, MaleMEN i Twój Styl. Jest autorem podcastu „Kwarantannik”, a za podcast o architekturze Warszawy otrzymał w tym roku II nagrodę w konkursie Fundacji Bęc Zmiana. Nagrodzony reportaż jest częścią pierwszego odcinka podcastu „Odpowiednik Papaya.Rocks”.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Opowiadanym przez autora podcastu historiom towarzyszyć będzie bogate udźwiękowienie – oprócz wypowiedzi gości pojawią się dźwięki natury, maszyn czy efekty specjalne. Kluczową rolę odegra także sama postać prowadzącego, a zarazem narratora, który poprowadzi słuchacza do zaskakujących odpowiedzi.

Pojawiające się w każdy czwartek odcinki będą trwały od kilkunastu minut do prawie godziny, i będzie można ich słuchać w dowolnej kolejności na platformach Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, YouTube, Instagram i w serwisie Papaya.Rocks.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się