Olga Krzemińska-Zasadzka i Anna Nowakowska zostały nominowane w konkursie Eventex All-Stars

Olga Krzemińska-Zasadzka i Anna Nowakowska, współzałożycielki SBE, zostały nominowane w konkursie Eventex All-Stars jako jedne z najbardziej wpływowych osób w branży eventowej.
O autorze
4 min czytania 2019-09-02

Eventex All-Stars: The Most Influential People in The Event Industry, to projekt prezentujący osoby, których postawa i działanie w istotny sposób wpływają na całą branżę eventową. – Znalezienie się w tak znakomitym gronie wizjonerów, innowatorów i kreatorów trendów, którzy sprawiają, że branża eventowa może się rozwijać, a wydarzenia stawać bardziej profesjonalnymi i inspirującymi, to dla mnie ogromne wyróżnienie, z którego szalenie się cieszę – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka. – Jestem ogromnie zaszczycona, że znalazłam się wśród 120 osób nominowanych w konkursie. Od lat działam społecznie na rzecz rozwoju, standaryzacji i etyki branży eventowej w Polsce. Bardzo cieszę się, że zostało to dostrzeżone i moja osoba pojawiła się wśród tak znakomitego grona – dodaje Anna Nowakowska. Eventex Awards powstało w 2009 roku, żeby doceniać i celebrować najlepszych z najlepszych w branży, a w ostatnich latach stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych nagród utożsamianych z doskonałością i wielkim uznaniem.

Olga Krzemińska-Zasadzka jest założycielką i dyrektorem zarządzającą powstałej w 1997 roku Agencji POWER (także PowerSport i DMC Warsaw Poland), członkiem-założycielem Stowarzyszenia Branży Eventowej, wieloletnim członek Zarządu SBE (2010-2017), członkiem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOT), Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” (SKKP), a także Society for Incentive Travel Excellence. Członkiem zespołu ekspertów Dialogu Branżowego SAR-PSML, brała udział w pracach grup „Incentive”, była również inicjatorką dołączenia SBE do projektu „Dobry Przetarg”, tworzyła Kodeks Dobrych Praktyk SBE, działa w Komisji Etyki w SOIT, a do roku 2019 działała w Komisji Etyki SBE i Radzie Programowej konferencji Event Biznes. Jest również współtwórcą akcji charytatywnej Elfy SBE. Od wielu lat pomaga tworzyć event katalog i regularnie pisze dla branżowych magazynów, takich jak: OOH Event, MICE Poland, OOH Magazine, Tygrysy Biznesu czy NowyMarketing. Wielokrotnie występowała w roli prelegentki na konferencjach gospodarczych i branżowych, m.in. podczas Europejskiego Kongresu Przedsiębiorczości, Meetings Week Poland, Event Biznes czy Event-Mix.

Działalność spółki, w której działa, była wielokrotnie nagradzana, m.in. certyfikatami Solidna Firma, Firma Roku czy Polish Product i medalami, m.in. portalu Meeting Planner. Zdobyła również statuetki Tygrysów Biznesu, Geparda Biznesu, Procon/Polzac Awards przydzielaną przez Działy Zakupów oraz MP Power Awards w kategorii Team-building. Była także wielokrotnie nominowana w konkursie MP POWER.

Olga łączy w sobie ciekawość podróżnika oraz odwagę, pasję i wytrwałość sportowca, dzięki czemu doskonale odnajduje się w jednej z najbardziej stresujących branż na świecie. Wierzy, że ciężką pracą można przenosić góry. Pomimo wielu trudów, nieprzespanych nocy i wymagających klientów nie zamieniłaby swojej pracy na żadną inną. Olga jest pasjonatką podróży i sportu w każdym wydaniu – począwszy od nart, snowboardu, rowerów i kite’ów, na nurkowaniu i squash-u kończąc (była drugą rakietą Polski w squashu przez 3 lata, wraz z drużyną zdobyła srebro w Drużynowych Mistrzostwach Europy w 2006 roku, w 2018 roku 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Masters). Gromadzi inspirujące i motywujące cytaty, by zawsze mieć ten potrzebny pod ręką. „Belive the POWER and BEAUTY of Your DREAMS” – to jej ostatnio ulubiony.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Anna Nowakowska pełni funkcję CEO MICE & Venue Consulting. Ekspert branży MICE. Wykładowca, prelegent konferencji branżowych, edukator. Z branżą eventową i hotelarską związana od ponad 16 lat. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doktorantka. Jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, w którym przez 8 lat sprawowała funkcję Członka Zarządu ds. Edukacji. Twórca projektu edukacyjnego Studium Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Odpowiedzialna za współpracę z uczelniami wyższymi w zakresie tworzenia nowych programów edukacyjnych z zakresu event managementu w tym m.in. z AWF Warszawa, UE w Krakowie, WSTiE w Suchej Beskidzkiej oraz CKP w Łodzi. Autorka programu studium oraz licznych szkoleń z dziedziny event management, event marketing oraz MICE Venue Management.

Dyrektor Programowa czterech konferencji Event Biznes poświęconej znaczeniu i wartości event marketingu oraz eventu jako skutecznego narzędzia biznesowego. Członek Rady Programowej Konferencji.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Hotelarz. Swoja przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w Mazurkas Conference Centre i Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Odpowiedzialna również za obsługę cateringów zewnętrznych w Mazurkas Catering w tym realizacji do 1500 osób. Następnie związana z Hotelem NARVIL**** Conference & Spa jako Manager ds. Kluczowych Klientów. Tworzyła strategię sprzedażową i marketingową już na etapie budowy obiektu i pre – openingu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Obecnie ekspert z zakresu przystosowania przestrzeni w obiektach i miejscach spotkań dla branży eventowej. Konsultant z zakresu event marketingu, event managementu, MICE Venue managementu oraz stosowania eventu jako narzędzia wsparcia sprzedaży. Wykładowca turystyki biznesowej oraz przedmiotów związanych z zarządzaniem obiektami i miejscami spotkań oraz szerokorozumianą branżą eventową i hotelarską.

Prelegentka i panelistka wielu konferencji branżowych z zakresu event marketingu, event managementu, tematyki MICE, hotelarstwa oraz dostosowywania przestrzeni lokalizacji do eventu. Autorka licznych publikacji w prasie branżowej m.in.: Hotelarz, Event Management Polska, MICE Poland, MICE Venue, Hotel Biznes, Ohh Magazine i wielu innych. Laureatka konkursu Tourism Trends Awards. Wyróżniona dwukrotnie tytułem Ekspert podczas konferencji Hotel Meeting 2018. Wieloletni członek Rady Etyki branży eventowej. Obecnie członek dwóch stowarzyszeń branżowych: Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz MPI Poland Chapter.

Prowadziła bloga poświęconego event marketingowi, obiektom i miejscom spotkań oraz szerokorozumianej branży eventowej i hotelarskiej – www.strefaMICE.pl Obecnie doradza lokacjom jak współpracować z branżą MICE. CEO firmy doradczej MICE & Venue Consulting oraz Dyrektor Marketingu w RAJT Hale namiotowe gdzie odpowiedzialna jest m.in. za realizacje eventowe oraz weselne. Od 5 lat zagłębia tajniki branży ślubno weselnej oraz eventów plenerowych VIP. Pasjonatka event marketingu oraz venue managementu. Uwielbia dźwięki saksofonu, górskie wędrówki, książki, latynoskie rytmy oraz kabarety.

Na liście nominowanych osób z Polski znalazło się oprócz Olgi i Ani jeszcze cztery osoby: Anna Górska, Krzysztof Celuch, Rafał Mrzygłocki i Mateusz Czerwiński.

Na swoich faworytów z Polski można oddawać głosy do 12 września 2019 za pomocą szybkiego i wygodnego panelu dostępnego na stronie eventex.co/all-stars/people/. Każdy może zagłosować maksymalnie na 10 osób, które jego zdaniem powinny znaleźć się w finale konkursu.