Olga Krzemińska-Zasadzka w jury międzynarodowego konkursu Eventex

24–26 stycznia 2017 roku w Dublinie odbędzie się 7th Global Event Awards – siódma edycja konferencji i gali wieńczącej coroczny międzynarodowy konkurs dla profesjonalnych organizatorów eventów. Skupia on ponad 500 projektów ze świata wydarzeń z przeszło 50 krajów. W jego jury zasiada ponad...
O autorze
1 min czytania 2016-10-21

… 40 jurorów z całego świata, w tym trzy osoby z Polski – Agata Górska /Expo XXI/ oraz Rafał Rosiejak (VES) oraz Olga Krzemińska-Zasadzka (Agencja POWER, SBE).

Jury zaprasza Państwa do składania polskich projektów w konkursie:
Strona wydarzenia: eventex.co

Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director Agencji eventowej Power, PowerSport i DMC Poland, wiceprezes Stowarzyszenia Branży Eventowej, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, a także Society for Incentive Travel Excellence. W tym roku członek jury w prestiżowym konkursie Eventex Awards. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Łączy w sobie ciekawość podróżnika oraz odwagę, pasję i wytrwałość sportowca, dzięki czemu doskonale odnajduje się w jednej z najbardziej stresujących branż na świecie. Od 1997 r. organizuje wyjazdy oraz zarządza stworzoną przez siebie Agencją eventową Power, zdobywając z roku na rok coraz większy udział w polskim rynku. Wierzy, że ciężką pracą można przenosić góry. Pomimo wielu trudów, nieprzespanych nocy i wymagających klientów nie zamieniłaby swojej pracy na żadną inną. Pasjonatka podróży i sportu w każdym wydaniu – począwszy od nart, snowboardu, rowerów i kite’ów, na nurkowaniu i squashu kończąc (jest wicemistrzynią Polski w squashu). Gromadzi inspirujące i motywujące cytaty, by zawsze mieć ten potrzebny pod ręką. „Żyj, jakbyś miał umrzeć jutro. Marz, jakbyś miał żyć wiecznie” – to jej ulubiony.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj