OPPO i adidas ze wspólną ofertą na start Ligi Mistrzów

OPPO, jako oficjalny partner UEFA Champions League, przygotowało specjalną promocję z okazji startu piłkarskich rozgrywek. Od 2 września br. przy zakupie smartfonów OPPO z Serii Reno7 klienci mogą otrzymać vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym marki adidas.
O autorze
1 min czytania 2022-09-01

OPPO, producent smartfonów oraz urządzeń IoT, ogłosił niedawno początek dwuletniej współpracy z UEFA Champions League, najbardziej prestiżowymi klubowymi rozgrywkami piłkarskimi w Europie. Sportowe emocje rozpoczną się już niedługo wraz ze startem grupowej fazy Ligi Mistrzów. Z tej okazji OPPO nawiązało w Polsce współpracę z marką adidas i przygotowało specjalną ofertę promocyjną na smartfony z Serii Reno7.

Posłuchaj podcastu:

Od 2 września do 27 października wszyscy, którzy zdecydują się na zakup smartfonów OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G i OPPO Reno7 mogą otrzymać vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym adidas.

Klienci, którzy wybiorą model Reno7 5G mogą otrzymać voucher o wartości 300 zł, z kolei przy zakupie modeli OPPO Reno7 Lite 5G lub OPPO Reno7 będzie to voucher o wartości 200 zł. Oferta jest dostępna w partnerskich sieciach retail oraz w salonach wiodących operatorów.

Szczegóły promocji wraz z regulaminem odbioru voucherów znajdują się na stronie internetowej.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing