Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Orange rozpoczyna komunikację nowej oferty dla firm

Orange Polska wystartował z kampanią launchującą nową ofertę internetu dla firm – „Odkryj bezkres firmowego internetu”. Za strategię mediową oraz planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Value Media we współpracy z agencją e-commerce & martech connected SalesTube (Group One).
O autorze
1 min czytania 2023-08-22

Ponad 6o% firm w Polsce korzysta obecnie z minimum jednej usługi oferowanej przez Orange dla Firm. To właśnie z myślą o przedsiębiorcach Orange Polska udostępnił nową ofertę „Odkryj bezkres firmowego internetu”, której promocja rozpoczęła się 18 sierpnia br. Dzięki skierowanej do sektora B2B ofercie, która dostępna jest w planie firmowym XL z umową na 36 msc. największy operator komórkowy w Polsce zapewni swoim klientom dostęp do internetu mobilnego bez limitu danych oraz limitu prędkości na terenie całego kraju. Ponadto klienci, którzy zdecydują się podpisać umową z operatorem w wybranym pakiecie, otrzymają drugi numer telefonu za 0 zł.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy kampania reklamowa budująca świadomość wśród konsumentów, która prowadzona jest w TV oraz digitalu. W zakresie strategii, planowania i zakupu mediów kampania realizowana jest przez agencję Value Media. W obszarze digital działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją e-commerce & martech connected SalesTube (Group One).

Za strategię kreatywną kampanii odpowiada agencja Havas. Produkcją spotu zajęło się studio produkcyjne Selfish3 Production, za postprodukcję odpowiada Studio Orka, a udźwiękowienie spotów zrealizowane zostało przez Chimney Group.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj