Ostatni przed wakacjami i nieco „okrągły” 40. DIMAQ Voice!

O autorze
2 min czytania 2023-06-21

Przed nami ostatni przed wakacjami webinar. 27 czerwca 40! edycja DIMAQ Voice. Na koniec sezonu miks tematów – od CTV przez trendy konsumenckie do tego jak sprawić aby Twoja marka była jeszcze bardziej rozpoznawalna. Warto wziąć w nim udział ponieważ w lipcu odpoczywamy od Voice i szykujemy się na aktywną jesień. Kolejny Voice dopiero 29 sierpnia.

W 40. edycji DIMAQ Voice wystąpią:

  • Przemysław Wójcicki – senior business development manager w RTB HOUSE. Do Stanów Zjednoczonych jeszcze nam daleko ale raczej wszyscy spodziewają się, że znaczenie streamingu będzie rosło. Z prelekcji dowiemy się czym jest CTV, dlaczego warto w to inwestować i dla kogo może być to dobre rozwiązanie.
  • Paulina Rybak – team lead account strategy w Criteo. Paulina opowie o trendach konsumenckich na podstawie ankiety przeprowadzonej przez Criteo wśród ponad 12 tysięcy konsumentów na całym świecie i 800 specjalistów ze światowych agencji, aby zrozumieć, jak nowa rzeczywistość ekonomiczna wpływa na decyzje kupujących oraz jakie strategie marketingowe pomogą osiągnąć w tym roku wzrost pomimo globalnego spowolnienia gospodarczego.
  • Łukasz Matyński – head of client services & partner w Media Choice, który podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat, który szczególnie teraz może być aktualny – w jaki sposób budowanie brand awareness może pomóc nam rozwiązać problem braku postępu w prowadzonych kampaniach marketingowych.

Agenda:

Prelekcja I, godz. 15:05
Przemysław Wójcicki
Temat: Czym jest CTV i dlaczego warto w niego inwestować?

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Prelekcja II, godz. 15:35
Paulina Rybak
Temat: Trendy konsumenckie w nowej rzeczywistości gospodarczej – jak kupujemy i na co zwrócić uwagę w planowaniu strategii marketingowej.

Prelekcja III, godz. 16:00
Łukasz Matyński
Temat: Od stagnacji do sukcesu: jak przełamać szklany sufit i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Webinar odbywa się online w godzinach 15:00-16:40. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zarejestruj się pod linkiem app.livewebinar.com/201-429-745

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Akredytacja DIMAQ

Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują od 5 do 7 punktów recertyfikacyjnych. Szczegóły punktacji dla Uczestnika i Prelegenta znajdują się stronie: dimaq.pl/dimaq-voice-online/

Wystąp na DIMAQ Voice! Szukamy osób, które chcą dzielić się e-marketingową wiedzą!

Nieustannie przyjmujemy zgłoszenia od osób, które chcą spróbować swoich sił jako prelegent/ka podczas DIMAQ Voice. Jeśli masz ciekawy temat, którym chciałbyś/abyś podzielić się z naszą widownią nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie wypełniając krótki formularz i zarezerwuj swój termin w nowym roku!

Jeśli jesteś posiadaczem certyfikatu DIMAQ, możesz zdobyć nawet 40 pkt recertyfikacyjnych (25 gwarantowane, dodatkowo do 15 pkt w zależności od ocen publiczności)

Aby wystąpić DIMAQ Voice nie musisz posiadać certyfikatu DIMAQ. Jeśli Twoja prezentacja będzie oryginalna i spełni określone wymagania merytoryczne, na pewno odezwiemy się w celu omówienia szczegółów i zaplanowania dogodnego terminu wystąpienia.

Partner wydarzenia: GoldenSubmarine, Rocket Jobs
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: NowyMarketing, Medialna Perspektywa, portalmedialny.pl, CEO Magazyn Polska, sprawny.marketing, Siła Nauki, Samodzielny Przedsiębiorca, Teoria Biznesu.
Partner technologiczny: LiveWebinar