Otwarcie Rehabilitacyjnego Placu Zdrowia i Zabawy w ramach akcji Rezimy Dobrem

Zeszłoroczna akcja #reZimyDobrem2016 pozwoliła na zebranie niewyobrażalnej kwoty 326 847,64 złotych netto w zaledwie 24 godziny. Zwieńczeniem tej zbiórki będzie oficjalne otwarcie Rehabilitacyjnego Placu Zdrowia i Zabawy, które odbędzie się 14 czerwca o godz. 11:00 w Górnośląskim Centrum Zdrowia.
O autorze
2 min czytania 2017-06-13

Podczas spotkania zostanie szerzej omówiony efekt działań i specyfikacja sprzętu zamieszczonego na terenie placu, który ma pomóc wrócić podopiecznym szpitala do zdrowia. Dodatkowo organizator akcji, ReZigiusz, odpowie na wszelkie pytania dotyczące akcji, a także podzieli się swoimi planami na przyszłość.

Akcja charytatywna RezimyDobrem, która odbyła się 1 czerwca 2016 roku powstała z inicjatywy Remigiusza Wierzgonia, popularnego polskiego YouTubera znanego w sieci pod pseudonimem ReZigiusz. Wspomniana inicjatywa była drugą odsłoną akcji charytatywnej, którą twórca rozpoczął w roku 2014. Ówcześnie wraz z pomocą zaangażowanych ludzi udało się zebrać kwotę w wysokości 112 tysięcy złotych, która przeznaczona została na rzecz Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju. Jako echo poprzedniego sukcesu, który odniosła pierwsza edycja akcji charytatywnej YouTubera, zrodził się w głowie Remigiusza pomysł na #reZimyDobrem2016. YouTuber pragnął, aby Dzień Dziecka 2016 roku stał się datą trudną do zapomnienia nie tylko dla podopiecznych Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, ale również osób wspierających akcję. Wszystkie pieniądze zostały pozyskane ze sprzedaży gadżetów z brandem #reZimyDobrem2016 i zostały przeznaczone na ufundowanie Rehabilitacyjnego Placu Zdrowia i Zabawy.

Sam twórca kolejny raz jest zaskoczony niezwykle licznym wsparciem, które okazały mu w ubiegłym roku osoby zaangażowane w akcję i wspomina:

Rozpiera mnie ogromna duma, gdy widzę efekty naszej wspólnej akcji. Gdyby nie olbrzymie wsparcie ludzi, nie byłbym w stanie sam osiągnąć tego, co właśnie powstało, czyli fantastyczny Plac Zdrowia i Zabawy dla podopiecznych szpitala. Ten plac pomoże im w rehabilitacji i szybszym powrocie do pełni sił. Jestem zaskoczony ogromną skalą pomocy, tym bardziej że akcja trwała jedynie 24 godziny i w tak krótkim czasie ludzie byli w stanie połączyć siły, okazać swoje serducho i pomóc potrzebującym osobom. Już w najbliższych dniach, dokładnie 14 czerwca o godzinie 11:00 odbędzie się w placówce oficjalne otwarcie ufundowanego przez nas placu, na którego otwarcie serdecznie zapraszam. To niesamowita okazja, żeby zobaczyć na własne oczy jak wygląda dobro!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Jak sam Remigiusz wspomina, to jeszcze nie koniec jego działań charytatywnych i już w najbliższej przyszłości planuje stworzyć kolejną akcję, by pomóc innym potrzebującym: 

Zaangażowanie ludzi i autentyczna pomoc zachęcają mnie do dalszego działania i pewnie już niebawem zaczniemy planować kolejną edycję akcji ReZimy Dobrem. – dodaje YouTuber.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Hasło #reZimyDobrem poraz kolejny pokazało, że jedynie działając razem możemy osiągnąć sukces, bo właśnie to przynosi najwięcej radości, dlatego serdecznie zachęcamy do przybycia na oficjalne otwarcie Rehabilitacyjnego Placu Zdrowia i Zabawy, podczas którego zostaną pokazane efekty naszej wspólnej pomocy.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się