Outriders uruchamia festiwal online o świecie

W związku z pandemią koronawirusa nie odbywają się żadne wydarzenia kulturalne, a kontakt ze światem zewnętrznym jest utrudniony. Redakcja Outride.rs, której misją jest opowiadanie o świecie i procesach globalnych mających wpływ na Polskę, przenosi swoje spotkania do świata online.
O autorze
1 min czytania 2020-03-18

Pierwszą z takich aktywności będzie zorganizowanie „Okna na świat” – festiwalu live, podczas którego widzowie będą mogli porozmawiać online i dowiedzieć się więcej o świecie. Nie tylko o bieżącej sytuacji związanej z wirusem. Poznają historię reporterów oraz podróżników. Outriders w przeszłości organizowało zarówno festiwal podróżniczy Wachlarz, jak i międzynarodową konferencję dla dziennikarzy Outriders Stage. Najbliższa przyszłość eventów stoi pod znakiem zapytania, ale nadal możemy dostarczać wiedzę i inspiracje odbiorcom. Tylko w innej formie. 

Festiwal rozpocznie się w czwartek 19 marca i potrwa do poniedziałku 23 marca. Codziennie o godz. 21.00 występować będą reporterzy, akademicy, podróżnicy oraz influencerzy. Outriders zrealizowało już testową transmisję z Piotrem Andrusieczko, korespondentem z Ukrainy, który na co dzień relacjonuje wydarzenia w innowacyjnej formie grupy na Facebooku Telegram z Ukrainy.

W festiwalu wezmą udział m.in Agata Romaniuk, która opowie o Omanie oczami kobiet, Jacek Wasilewski mówiący o Mongolii, Pioter Jurkowski – o Jakucku, Agnieszka Kaniewska – o Syberii, Natalia Mileszyk – o Iranie, czy Kamila Kielar – o niedźwiedziach – duchach. Będzie okazja, aby również obejrzeć film Elizy Kubarskiej „Co się wydarzyło na wyspie Pam”. Program jest aktualizowany na bieżąco – zgłasza się bardzo wielu twórców, którzy chcą się włączyć. Agenda wydarzenia dostępna jest tutaj. Udział w festiwalu jest bezpłatny

Udział w festiwalu można wziąć na kanałach Outriders:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCX2sDgRuuCoClHLVSb8n3rw

Twitch: https://www.twitch.tv/outrid3rs

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się