#PaczkaDlaSzpitala: Akcja świąteczna dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu

Z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia, które w tym roku będą wyglądać inaczej niż zwykle, powstała akcja #paczkadlaszpitala. Dzięki temu wydarzeniu pacjenci Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu otrzymają paczki świąteczne i upominki.
O autorze
1 min czytania 2020-11-30

Tegoroczne Święta wyglądać będą inaczej niż zwykle. Od kilkunastu miesięcy żyjemy w odmiennej niż dotychczas rzeczywistości, która związana jest z sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie. Realność spowodowała konieczność zmian, weryfikacji dotychczasowych nawyków, jak i nauki zupełnie odmiennych zasad i standardów. Przekształcenia wpłynęły praktycznie na wszystkie branże i obszary gospodarki, ale również indywidualnie na każdego z nas.

Dlatego marka Perfekton przy wsparciu Miasta Sieradza, pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta, Pana Pawła Osiewały, organizuje akcję świąteczną #PaczkaDlaSzpitala dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu. Do akcji włączają się również: Księgarnia i sklep z zabawkami Gandalf, Internetowa Księgarnia Bonito, firma Elektromonter, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Urszula Rozmarynowska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu, a także Młodzieżowa Rada Miejska.

Podczas trwania akcji do wydarzenia dołączają kolejne firmy i instytucje chcące wesprzeć przedsięwzięcie. Upominki mogą mieć formę materialną, lecz nie tylko. W Święta Bożego Narodzenia liczy się coś więcej. Można przygotować paczki dla osób chorych, nagrać filmik z życzeniami, wysłać coś od siebie.

Akcja #paczkadlaszpitala odbywać się będzie 22 grudnia 2020 roku. Tego dnia paczki zostaną dostarczone do Szpitala w Sieradzu. Aktualne obostrzenia jednak zabraniają wejścia na oddziały szpitalne. Dlatego do akcji włączają się Ratownicy Medyczni Sieradzkiego Szpitala, którzy pomogą wręczyć upominki wszystkim chorym!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Wiemy, jak wiele poświęcają szpitale i ich pracownicy, aby sprostać obecnej rzeczywistości. Zdajemy sobie sprawę, że poświęcają własne zdrowie, a nawet życie. Chcemy pomóc. Zależy nam, aby wszystkie osoby, które w tym czasie, znajdują się w szpitalu wiedziały, że o nich pamiętamy. Chcemy podarować im nie tylko fizyczne drobiazgi, ale również coś znacznie ważniejszego – wiele ciepła i uwagi. Dlatego szczególnie cieszymy się, że są instytucje, władze miasta oraz osoby, którzy chcą dołączyć do wydarzenia! – mówi firma Perfekton.

Słuchaj podcastu NowyMarketing