Patryk Ślusarek new business directorem nowego oddziału firmy SEOgroup w Londynie

Agencja SEOgroup z końcem roku otworzyła swoje trzecie biuro, tym razem w Londynie. Funkcję New Business Director nowego oddziału objął Patryk Ślusarek.
O autorze
1 min czytania 2017-03-17

Nowy szef londyńskiego oddziału będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój projektów łączących różne obszary kompetencyjne firmy m.in. link building, content marketing, social media i digital.

SEOgroup to marka działająca od 2008 roku. Specjalizuje się w usługach z zakresu akwizycji i retencji w internecie. Wliczają się w to działania z wykorzystaniem SEO/PPC, link buildingu, kampanii social media, content marketingu, influencer marketingu YouTube, Reklamy Mobilnej, sieci afiliacyjnych, itd. Firma pracowała m.in. dla takich marek jak: NETIA, Sferis, Pewex, Nokaut, DB Schenker, Ergo Hestia, Meble Wójcik, Solaris Bus & Coach, Morizon, Badura, Gratka, eButy.pl, OSRAM, ShowRoom, Toyota, Prima Power, Klinika Ambroziak, BoConcept, Balticon, Audi czy Lexus Trójmiasto. Obecnie posiada trzy biura w Gdyni, Warszawie oraz Londynie.  

Ślusarek poza koordynacją interdyscyplinarnych projektów z zakresu digital marketingu będzie również odpowiedzialny za obsługę stałych klientów firmy. Pierwszym zaś jego zadaniem będzie zbudowanie zespołu specjalistów dedykowanego do pracy w londyńskim biurze.

Patryk Ślusarek jest absolwentem Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, ze specjalizacją informatyka. Oprócz pracy związanej ściśle z jego wykształceniem, inwestuje także w start-upy i nieruchomości. Od 10 lat mieszka w Londynie.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj