Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Paweł Domagała o najnowszym albumie w rozmowie z Karolem Paciorkiem

W najnowszym odcinku Imponderabilia, Karol Paciorek rozmawia z Pawłem Domagałą, który ostatnio wydał nowy, długo wyczekiwany album pt. „Wracaj”. Kolejna szczera i długa rozmowa Karola sygnowana jest marką Glenmorangie.
O autorze
1 min czytania 2020-11-30

Karol Paciorek od dwóch lat prowadzi w serwisie YouTube swój autorski cykl podcastów Imponderabilia, których hasłem przewodnim jest „długo i szczerze”. Przeprowadza wywiady z ciekawymi osobistościami showbiznesu – influencerami, ekspertami, celebrytami, lecz nie tylko. W tym roku udało mu się porozmawiać ze wszystkimi kandydatami na Prezydenta Polski w czasie ich kampanii prezydenckich.

W najnowszym odcinku spotkał się z Pawłem Domagałą, który po sukcesie płyty 1984 z przebojowym singlem „Weź nie pytaj”, wydał kolejny autorski album pt. „Wracaj”. Paweł w rozmowie określa nowy krążek jako „swój dzienniczek uczuć i powrót do pierwotnych marzeń”. Dzięki niej słuchacze mają możliwość lepszego poznania wszechstronnie uzdolnionego artysty, o którym Paciorek mówi – Wondermaker.

Rozmowę pełną uczuć, o wspólnych pasjach muzycznych, o tym dlaczego niechętnie robi zdjęcia z fanami i przełamywaniu barier można znaleźć tutaj:

Odcinek Imponderabilia z Pawłem Domagałą jest drugim z serii w ramach współpracy Glenmorangie z Karolem Paciorkiem. W pierwszym gościem była Mishon czyli Aleksandra Kasprzyk Dąbrowska. Zaplanowane są kolejne cztery odcinki, publikowane w comiesięcznym cyklu. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj