Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Paweł Paszkowski na stanowisku CEE communications and PR managera Dell Technologies

Paweł Paszkowski z początkiem czerwca rozpoczął pracę w Dell Technologies na stanowisku CEE communications and PR manager. Będzie koordynował i odpowiadał za komunikację w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
O autorze
1 min czytania 2022-06-07

Paweł Paszkowski zastąpił Ewę Jarzemską, która awansowała w strukturach firmy i objęła stanowisko EMEA field communications & PR senior manager.

– Możliwość pracy w Dell Technologies traktuję jako wyzwanie oraz naturalny etap dalszego rozwoju zawodowego, szczególnie w środowisku międzynarodowym. Tym bardziej ekscytująca jest dla mnie perspektywa pracy w regionie CEE i holistyczne spojrzenie na działania komunikacyjne, zarówno pod kątem priorytetów biznesowych, jak i uwarunkowań kulturowych każdego z krajów. W trakcie czterech lat pracy dla Dell Technologies po stronie agencji, miałem okazję doskonale poznać organizację, jej kulturę i wartości, co niewątpliwie ułatwia mi wdrożenie się do nowej roli – podsumowuje Paweł Paszkowski.

Paweł Paszkowski dotychczas pracował w Monday Comms. Jako senior communication manager zajmował się komunikacją biznesową ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji strategicznej dla klientów technologicznych. Jest specjalistą w zakresie komunikacji B2C i B2B oraz posiada szeroką wiedzę z zakresu PR-u korporacyjnego, zagadnień związanych z transformacją cyfrową i komunikacją rozwiązań konsumenckich. Przez ponad 15 lat zdobywał doświadczenie w marketingu i PR m.in. w Electronic Arts i Microsoft.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj