Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Peppermint wzmacnia swoje szeregi

Do zespołu interaktywnej agencji kreatywnej Peppermint dołączyła Hanna Olszewska, która objęła stanowisko copywritera oraz Andrzej Sarzała, doświadczony Front-End-Developer.
O autorze
1 min czytania 2015-06-29

Hanna Olszewska profesjonalnie zajmuje się copywritingiem od pięciu lat. Tworzyła teksty dla klientów z wielu branż, w tym firm: Rossmann, Venezia, Obi czy Stokrotka pracując po stronie agencji oraz jako freelancer. Jako copywriter w Peppermint jest odpowiedzialna za obsługę między innymi marki Nescafé Dolce Gusto, biura podróży onholidays, sieci Praktiker oraz księgarni Matras. 

Andrzej Sarzała szeroko pojętym projektowaniem stron internetowych zajmuje się od dziesięciu lat. Rozpoczynał od tworzenia stron we Flash-u, zajmował się programowaniem PHP, a już jako doświadczony Web Developer wdrażaniem systemów eCommerce i tworzeniem stron WWW z zaawansowanym front-endem. Od kilku lat skupia się przede wszystkim na tworzeniu Front-Endu oraz architektury informacji serwisów internetowych. W Peppermint jest odpowiedzialny za kodowanie HTML serwisów, LP, mailingów, wdrażanie serwisów opartych o platformę WordPress, opracowywanie architektury informacji serwisów oraz za wsparcie merytoryczne zespołu.

– Dwaj świetni w swoich dziedzinach profesjonaliści są ogromnym wsparciem dla całego zespołu Peppermint i bardzo cieszymy się na naszą współpracę – podkreśla Bartłomiej Cymer, CEO Agencji Peppermint i dodaje – Hanna i Andrzej są nie tylko doskonałymi specjalistami, ale także ciekawymi ludźmi, którzy idealnie wpasowali się w kulturę i ideę przyświecającą naszej Agencji. Dynamika rozwoju Peppermint sprawia, że będziemy sukcesywnie poszukiwać osób, które wzmocnią nasze szeregi, by niezmiennie zapewniać naszym klientom kreatywne rozwiązania i najwyższy poziom obsługi.

Obecnie Agencja Peppermint zajmuje się obsługą firm takich jak: Sodexo, Nestle, Zortrax, Matras, Liberty Ubezpieczenia, Praktiker.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj