Peppermint z nowymi dyrektorami zarządzającymi

Sabrina Kotkowska i Ewa Cymer przejęły zarządzanie agencją Peppermint. Bartłomiej Cymer, pozostaje Prezesem Zarządu, jednak działalność operacyjną przekazuje w ręce Ewy i Sabriny.
O autorze
1 min czytania 2016-02-26

Sabrina Kotkowska, jako Co-Managing Director/Client Service Director będzie odpowiadała za dział obsługi Klienta, działania new business i produkcję, a Ewa Cymer na stanowisku Co-Managing Director/Creative Director za dział kreacji, strategii i działania social media.

– Ewa z Sabriną odpowiadały za kluczowe obszary agencji i naturalnym kierunkiem rozwoju było przejęcie przez nie całej działalności operacyjnej. Dzięki temu, pozostając w zarządzie, będę mógł się skupić także na innych projektach – mówi Bartek Cymer, Prezes Zarządu Peppermint.

Sabrina Kotkowska, ukończyła wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja “Marketing polityczny” w 2012 roku. W branży reklamowej pracuje od 2006 roku, a z agencją Peppermint związała się w 2011 roku. Przeszła wszystkie szczeble kariery zawodowej, od Account Executive, aż do stanowiska Account Director w 2013 roku, a następnie Client Service Director w 2015 roku. Koordynowała i współtworzyła różne nagradzane kampanie dla strategicznych Klientów firmy. Dotychczas odpowiadała za kompleksową obsługę reklamową firmy Sodexo Benefits and Rewards Services. Nadzorowała także działania reklamowe dla takich klientów jak: Bank Zachodni WBK S.A. (Grupa Santander), Matras S.A., Zortrax S.A.

Ewa Cymer ukończyła Filozofię oraz Podyplomowe Studia Dziennikarskie na Uniwersytecie Śląskim. Z Peppermint związana jest od samego początku, czyli od jego reaktywacji. Wcześniej pracowała w agencji Netizens, gdzie zaczynała jako Project Manager, a następnie rozwijała się jako Copywriter i Senior Copywriter. Od 2015 roku piastowała stanowisko Creative Group Head w Peppermint. Odpowiadała za organizację pracy całego zespołu kreatywnego. Do jej zadań należało także tworzenie i realizacja ofert przetargowych. Pod jej opieką znajdują się między innymi marki: Sodexo Benefits and Rewards Services, Zortrax S.A. oraz BZ WBK S.A. Na swoim koncie ma liczne nagrody w konkursach kreatywnych m.in. Kreaturę i BOSS Drum.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Doytychczas agencja Peppermint pracowała m.in. dla takich firm jak: Sodexo Benefits and Rewards Services Polska, Zortrax S.A, Praktiker Polska, Matras S.A., Marvipol S.A., BZ WBK S.A. (Grupa Santander), Nescafe Dolce Gusto (Nestlé Polska).

Słuchaj podcastu NowyMarketing