Piotr Bajtała na stanowisku Design Directora w Cheil Poland

Z początkiem września stanowisko Design Directora w Cheil Poland objął Piotr Bajtała.
O autorze
1 min czytania 2014-09-04

Piotr odpowiedzialny będzie za jakość i design projektów powstających w agencji oraz za podnoszenie kwalifikacji zespołu szczególnie w zakresie digital i mobile. Wspólnie z Piotrem Cedzyńskim Executive Creative Directorem odpowiadać będą za zbudowanie struktury i poszerzenie kompetencji działu kreatywnego.

Piotr Bajtała posiada 12-letnie doświadczenie w branży digital. Ostatnie 2,5 roku pracował jako Head of Mobile w agencji Ars Thanea. Do jego obowiązków należało budowanie kompetencji mobile agencji, budowanie relacji biznesowych, jak również tworzenie koncepcji i projektów mobile oraz digital. Wcześniej przez 6 lat zajmował stanowisko Senior Art Directora i Head’a studia w agencji GONG, gdzie zaangażowany był w procesy kreatywne i projektowe oraz nadzorował prace studia graficznego.

Bajtała pracował dla wielu światowych marek i brandów, takich jak: HBO, Discovery, Unilever, Scott, RedBull, T-Mobile, Starbucks, Nivea, Danone, Nutricia, Tymbark. Jest współautorem projektów nagrodzonych na festiwalach KTR, Złote Orły, MIXXy, czy FWA oraz wyróżnionych na Behance.net, Startup Fest Agora 2014 czy Aulery 2014.

Piotra pasjonują nowe technologie, smart device oraz połączenia na styku mobile i device.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj