PKO Bank Polski zaprasza na Warsaw Jumping 2021

Wielkie święto jeździectwa Warsaw Jumping na stołecznym Torze wyścigów konnych Służewiec odbędzie się w dniach 22–25 lipca. Zaprasza PKO Bank Polski – sponsor strategiczny wydarzenia.
O autorze
1 min czytania 2021-07-23

Do niedzieli Warszawski Tor Służewiec będzie areną niezwykłego wydarzenia – Warsaw Jumping, łączącego rywalizację sportową, widowisko i wspaniałe pokazy jeździectwa. W tym roku podczas imprezy odbędzie się Finał Pucharu Narodów Longines EEF Series, czyli zmagania najlepszych w Europie zawodników rywalizujących w dyscyplinie skoków przez przeszkody – medalistów olimpijskich i liderów światowych rankingów.

– Warsaw Jumping przyciąga uwagę nie tylko świata jeździeckiego, biznesu i kultury. To wspaniałe show pełne atrakcji dla widzów w każdym wieku. Zapraszam na odbywający się na Torze Służewiec Warsaw Jumping. Wszystkim uczestnikom oraz gościom życzę wielu sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń – mówi Rafał Madej, dyrektor Centrum Bankowości Prywatnej w PKO Banku Polskim.

Podczas zawodów Warsaw Jumping odbędzie się Finał Pucharu Narodów Longines EEF Series, gdzie zawodnicy walczyć będą o sportowe trofea, uznanie i nagrody, w tym PKO Banku Polskiego.

W czterodniowej rywalizacji weźmie udział ponad 90 zawodników na 170 koniach. Zobaczymy jeźdźców z 11 europejskich krajów tj.,  Austrii, Czech, Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Norwegii, Hiszpanii i Szwajcarii. Drużyna Polski wystąpi w roli gospodarzy.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za faworyta uważana jest ekipa z Włoch, a wśród największych gwiazd będzie można zobaczyć w akcji, m.in. reprezentanta Szwajcarii Niklausa Schurtenbergera czy Manuela Fernandeza Saro z Hiszpanii. Jednak na Torze Służewiec wszyscy zwodnicy mogą liczyć na wsparcie kibiców. Polska, jako gospodarz zawodów, wystawi drużyny oraz grupę zawodników indywidualnych. Zobaczymy m.in. występy Wojciecha Wojciańca i Jarosława Skrzyczyńskiego a także Przemysława Konopackiego i Natalii Czernik.

Oprócz wielkiego finału Europejskiego Pucharu Narodów EEF Series podczas Warsaw Jumping na widzów czeka mnóstwo atrakcji, pokazów, a także targi sprzętu jeździeckiego i akcesoriów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PKO Bank Polski jest sponsorem strategicznym wydarzenia. Od wielu lat spiera wydarzenia popularyzujące zakorzenione w narodowej tradycji jeździectwo, wzmacniając jego znacznie na arenie międzynarodowej. Angażuje się w wydarzenia sportowe i popularyzujące zdrowy styl życia, m.in. prowadzi autorski program biegowy „PKO Biegajmy razem”. Od 2018 roku PKO Bank Polski jest partnerem głównym i oficjalnym bankiem Ekstraklasy, a od 2019 roku sponsorem tytularnym.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się