Platforma „Gdzie Zamieszkać” McCANN Poland dla Mastercard na 1. miejscu The Drum World Creative Ranking 2024 w sektorze finansowym

Platforma „Gdzie Zamieszkać” McCANN Poland dla Mastercard na 1. miejscu The Drum World Creative Ranking 2024 w sektorze finansowym
Platforma „Gdzie Zamieszkać”/„Where to Settle”, zrealizowana przez McCANN Poland dla Mastercard zdobyła 1. miejsce w kategorii najbardziej nagradzanych kampanii w sektorze finansowym w plebiscycie The Drum World Creative Ranking 2024. Dodatkowo, McCANN Poland zajęła 10. miejsce w zestawieniu najbardziej nagradzanych agencji w regionie EMEA.
O autorze
1 min czytania 2024-03-08

The Drum World Creative Ranking 2024 to jeden z najbardziej prestiżowych globalnych konkursów w branży kreatywnej. Na podstawie łącznej liczby wyróżnień zdobytych w innych konkursach branżowych, nagradza on najlepszych z najlepszych – agencje, kampanie i stojących za nimi twórców.

To najważniejsze światowe zestawienie, które wyraźnie pokazuje, kto odniósł największy sukces w branży w danym roku. Tegoroczna, największa jak dotąd edycja Rankingu, objęła analizą 2263 kampanii z 74 krajów zrealizowanych dla 1535 reklamodawców przez 1135 agencji reklamowych.

W tegorocznym The Drum World Creative Ranking 2024 platforma „Gdzie Zamieszkać”/„Where to Settle”, zrealizowana przez McCANN Poland dla Mastercard, zajęła 1. miejsce w kategorii The Most Awarded Campaigns in the Finance Sector. Na przestrzeni ostatniego roku projekt ten zdobył łącznie ponad 40 prestiżowych nagród w najważniejszych globalnych konkursach na czele z: Cannes Lions, Effie Awards, Golden Drum, KTR, London International Awards (LIA), czy Epica Awards.

– The Drum World Creative Ranking 2024 potwierdza, że platforma „Gdzie Zamieszkać” stworzona z Mastercard jest najbardziej docenioną i globalnie nagrodzoną pracą kreatywną w historii naszej branży. To powód do wielkiej dumy dla wszystkich pracowników naszej agencji, ale też ogromne zobowiązanie wobec naszych klientów i zespołów, by opracowując kolejne kampanie wciąż podnosić tak wysoko już zawieszoną poprzeczkę – powiedział Wojciech Borowski, Group CEO McCANN Poland.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dodatkowo, agencja McCANN Poland zajęła 10. miejsce w zestawieniu najbardziej nagradzanych agencji w regionie EMEA.

Słuchaj podcastu NowyMarketing