Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Poczta Polska z nagrodą specjalną Caritas Polska za akcję „Paczka dla Ukrainy”

Nagroda, wręczona na dorocznej gali Ubi Caritas, jest wyrazem uznania dla akcji, w ramach której do naszych sąsiadów na Ukrainie z polskich placówek pocztowych zostało wysłanych blisko 28 tysięcy bezpłatnych paczek.
O autorze
1 min czytania 2014-10-06

– Były to przesyłki, które oprócz wsparcia materialnego przyniosły naszym sąsiadom na Ukrainie otuchę i poczucie, że ktoś o nich myśli, że dla kogoś są ważni – mówi ks. dr Marian Subocz, Dyrektor Caritas Polska. – Ten prosty gest uczyniony przez tysiące Polaków – przygotowanie i wysłanie przesyłki – był zarazem gestem przyczyniającym się do pojednania i poprawy relacji między narodami. To działanie, wynikające z odruchu serca i wrażliwości możliwe było jedynie dzięki dobrej woli i wysiłkowi Poczty Polskiej. – dodaje ks. dr Marian Subocz.

W ramach przedsięwzięcia w placówkach pocztowych na terenie całego kraju Polacy mogli bezpłatnie nadać ekonomiczne paczki pocztowe z żywnością oraz odzieżą. Z tego rozwiązania mogli skorzystać wszyscy, którzy chcieli pomóc mieszkańcom Ukrainy, zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, bądź jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

– Solidaryzując się z naszymi sąsiadami z Ukrainy staraliśmy się im pomóc dając to, w czym jesteśmy najlepsi. Szybką, niezawodną i bezpieczną komunikację, która, mam nadzieję, była dla wielu osób źródłem wsparcia w tym trudnym okresie. Poczta Polska jako narodowy operator pocztowy, a jednocześnie jedna z największych firm logistycznych w tej części Europy nie mogła pozostać obojętna na problemy jakie dotknęły Ukraińców – mówi Jerzy Jóźkowiak, prezes zarządu Poczty Polskiej.

Pozaregulaminowa nagroda Dyrektora Caritas Polska – Ubi Caritas – przyznawana jest za wyjątkowe zaangażowanie i poświęcenie na rzecz potrzebujących. Nagrodzony otrzymuje statuetkę św. Faustyny Kowalskiej.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing