Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Podcast „Sharing is caring”: o tym trzeba rozmawiać

Z czułością o śmierci, z nadzieją o męskości, szczerze o siostrzeństwie – tak rozmawia się w podcaście „Sharing is caring” Angeliki Kucińskiej i Agi Kozak. Premiera drugiego sezonu odbędzie się 7 kwietnia 2022 roku. Partnerem serii jest marka Reserved.
O autorze
1 min czytania 2022-04-07

Tematyka podcastu „Sharing is caring” krąży wokół problematyki zdrowia psychicznego i dobrostanu, emocji, relacji i zjawisk rezonujących społecznie. – Rozmawiamy o tym, co ważne i o czym trzeba rozmawiać. Jak słusznie sugeruje tytuł podcastu – dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, i robimy to z troski o świat i ludzi – mówi współprowadząca podcast Angelika Kucińska, na co dzień zastępczyni redaktorki naczelnej i szefowa działu kultury w magazynie „Glamour”. – Szukamy recept na dobre życie , a w ich sformułowaniu pomagają nam zapraszane do studia gościnie i zapraszani goście, ekspertki i eksperci, osoby, które nas interesują i inspirują – dodaje Aga Kozak, druga prowadząca podcast, dziennikarka Gazety.pl i coachka.

Drugi sezon podcastu „Sharing is caring” to sześć odcinków emitowanych co tydzień, w każdy czwartek. Serię rozpoczyna rozmowa o śmierci i żalu po stracie bliskiej osoby lub ukochanego zwierzaka – w tym odcinku Angelika Kucińska i Aga Kozak rozmawiają z Anją Franczak oraz Anną Winter, edukatorkami, a także towarzyszkami w żałobie z Instytutu Dobrej Śmierci. Do rozmowy o męskości, jej toksycznym modelu i mężczyznach przyszłości zostali zaproszeni aktor Piotr Nerlewski oraz Remigiusz Ryziński, filozof i pisarz. Kucińska i Kozak pytają pływaczkę olimpijską i aktywistkę, Karolinę Hamer, oraz antropolożkę, Marię Reimann, czego potrzebują osoby z niepełnosprawnościami. Z psycholożką biznesu Patrycją Sawicką-Sikorą i aktywistką Natalią Saratą rozmawiają o wypaleniu zawodowym i aktywistycznym, a z psycholożką społeczną i badaczką Martą Majchrzak oraz wokalistką Natalią Nykiel – o tym, dlaczego praktykowanie siostrzeństwa bywa wyzwaniem. Drugi sezon podcastu zamyka rozmowa o przyjemności w czasach kryzysu; tu gościniami są dziennikarka i blogerka Basia Starecka oraz seksuolożka Agata Loewe-Kurilla.

„Sharing is caring” jest jednym z podcastów powstałych w ramach cyklu zapoczątkowanego przez markę Reserved w czerwcu 2021 roku we współpracy z różnymi prowadzącymi. Drugiego sezonu podcastu można słuchać w Spotify, Apple Podcasts i innych serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube marki Reserved.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj