Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Polacy z werwą – plebiscyt, który napędza Polskę

„Polacy z werwą" to prestiżowy plebiscyt, którego celem jest pokazanie największego potencjału naszego kraju – młodych utalentowanych Polaków. Ludzi, którzy dzięki swojej wiedzy, talentowi, ale też pasji i wytrwałości tworzą rzeczy wielkie, nieznane szerszej opinii publicznej.
O autorze
2 min czytania 2015-08-03

Inicjatorem i organizatorem plebiscytu „Polacy z werwą” jest PKN ORLEN. Pierwsza edycja odbyła się w 2013 r.

Nauka, Medycyna, Kultura i sztuka, Ochrona środowiska, Innowacje w biznesie, Design architektura oraz Sport, to dziedziny niezwykle istotne dla dynamicznego rozwoju kraju. To także kategorie plebiscytu, w którym już po raz trzeci wybrani zostaną najlepsi z najlepszych. Siedem kategorii, mechanizm wyboru laureatów, a także setki tysięcy oddanych głosów w poprzednich dwóch edycjach i wybitne grono dotychczasowych Laureatów, czynią plebiscyt „Polacy z werwą” niezwykle ważnym i prestiżowym wydarzeniem.

– Miarą sukcesu przemian, które dokonały się w Polsce w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci, są dokonania takich ludzi, których promuje i wyróżnia plebiscyt „Polacy z werwą”. To młodzi Polacy, otwarci na świat Europejczycy sprawiają, że Polska rozwija się tak dynamicznie i staje się krajem innowacyjnym. – podkreśla prezes PKN ORLEN Jacek Krawiec. – Oddając na nich głos w głosowaniu publicznym doceniamy ich talent, wiedzę oraz kompetencje i honorujemy ludzi, których dokonania budują nowoczesny wizerunek Polski na świecie.

Kategorie Plebiscytu i nagrody

W kategorii Kultura i sztuka Plebiscyt nagradza osoby, których działania prowadzą do wspierania samej sztuki oraz propagują zrozumienie dla rosnącego znaczenia kreatywności w życiu. W kategorii Ochrona środowiska – doceniane jest wyjątkowe podejście do odpowiedzialnego gospodarowania zasobami w imię przyszłości, bezpieczeństwa i radości życia. Medycyna to nagroda za poszerzanie dostępu pacjentów do najnowszych osiągnięć oraz szczególną dbałość o ochronę zdrowia, zaś w kategorii Nauka – wyróżnienie przyznawane jest za nowatorstwo w spojrzeniu na stojące przed światem dylematy i wrażliwość na dalszy zrównoważony rozwój ludzkiej cywilizacji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W kategorii Innowacje w biznesie nagradzamy tych, których etyczne podejście do gospodarki i ekonomii daje realną szansę na podniesienie jakości życia. Uznając wagę i potrzebę doświadczania piękna w codziennym życiu, honorujemy też wybitne osiągnięcia w kategorii Design i architektura. Natomiast Sport to nagroda za wysiłek, ale także silne, pozytywne emocje, które w niezwykły sposób łączą nas wszystkich.

Każdy z laureatów w siedmiu kategoriach plebiscytu otrzyma grant w wysokości 50 tys. zł, który może przeznaczyć na rozwój zawodowy lub na cele charytatywne oraz niezwykle cenną statuetkę autorstwa polskiego artysty o międzynarodowej renomie – Pawła Althamera.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Sposób wyłaniania Laureatów

Zwycięzcy wyłaniani są w trzystopniowym głosowaniu. W pierwszym etapie członkowie zespołów jurorskich wskazują po 3 Kandydatów w każdej kategorii (w sumie 21 osób). W drugim etapie następuje glosowanie publiczne. Od 26 maja do 6 września wszyscy Polacy mogą głosować na swoich faworytów i w ten sposób wybrać finalistów Plebiscytu – po dwóch w każdej z siedmiu kategorii. Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową www.polacyzwerwa.pl, a od sierpnia 2015 r. także poprzez www.vitay.pl i na stacjach paliwowych PKN ORLEN. W tym etapie zostaje wyłonionych ostatecznie 2 Nominowanych w każdej kategorii (w sumie 14 osób).

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

W trzecim – finałowym etapie, spośród 2 Nominowanych wyłonionych w poprzedniej rundzie, to ponownie jurorzy wybierają jednego Laureata w każdej z 7 kategorii. Wszystkich zwycięzców poznajemy podczas uroczystej Gali „Polacy z werwą”.

W Jury zasiadają najwybitniejsze osobistości – autorytety w swoich dziedzinach. W trzeciej edycji plebiscytu zespołom jurorskim przewodniczą: prof. Andrzej Mencwel (Nauka), prof. Zbigniew Gaciong (Medycyna), Jacek Bożek (Ochrona Środowiska), Tomasz Majewski (Sport), Mikołaj Grabowski (Kultura i sztuka), Tomasz Sielicki(Innowacje w biznesie) oraz Tomasz Konior (Design i architektura).

Patroni Medialni III edycji Plebiscytu: Gazeta Wyborcza, gazeta.pl, Co Jest Grane, TVN oraz RMF Classic.