Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Polskie strony błędu 404 – cz. 5

Polskie strony błędu 404 – cz. 5
Strony 404 nie są często odwiedzane, przynajmniej nie celowo. Jednakże również one potrafią być ciekawe i warte obejrzenia. Poniżej przedstawiamy kolejną część zestawienia niestandardowych polskich stron 404.
O autorze
1 min czytania 2018-05-29

Strony błędu 404 pojawiają się zazwyczaj w przypadku złego linkowania. Najczęściej oznaczają brak wywoływanej strony, jednakże w niektórych przypadkach okazuje się, że zagubione jest również co innego, np. skarpetki… czy tygrys.

Wśród wybranych kreacji nie mogło zabraknąć Johna Travolty w kultowym już ujęciu z filmu Pulp Fiction, którego możemy spotkać na stronie Akademii Analytics. Z kolei na stronie Multikina czeka na nas James Błąd.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

A jeśli skończysz w lesie…

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

…to nie tędy droga…

…warto zmienić trasę.

Na stronach 404 możemy spotkać się także z poezją, np. w formie haiku 😉

Poniżej galeria wybranych niestandardowych stron błędu 404, min. Allegro, Bluerank, K2, Brand24, LifeTube, GetResponse, Cropp, House, Koszulkowo, Peppermint, Mazda, Mindshare, Prowly, Plush, Otomoto, Multikino, Kompania Piwowarska, PZU, Spotify, Zalando, Żubr. A jeśli znacie jakieś inne ciekawe przykłady, podzielcie się z nami w komentarzach!

Pozostałe przeglądy stron błędów i nie tylko można znaleźć tu:

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć skuteczne formularze do pozyskiwania kontaktów na stronie internetowej, zapoznaj się z artykułem 5 wskazówek, jak przygotować skuteczny formularz

Atrakcyjne wizualnie grafiki to element obowiązkowy na stronie. Jak je przygotować, aby zainteresowały odbiorcę? Poznaj 5 złotych zasad tworzenia grafik w sieci