Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Postać polskiej premier pojawi się w grze Tekken 7

Postać polskiej premier pojawi się w grze Tekken 7
Firma Bandai Namco Entertainment, producent „Tekkena 7”, poinformował, że do grona bohaterów gry dołączy polska premier. Internauci doszukali się już w postaci podobieństwa do Ciri z Wiedźmina.
O autorze
1 min czytania 2021-02-23

Tekken to seria popularnych konsolowych bijatyk, tworzona i wydawana przez firmę Bandai Namco Entertainment. Teraz twórcy opublikowali trailer przedstawiający nową postać, która pojawi się w grze „Tekken 7”. Jest nią polska premier.

Skąd o tym wiemy? Otóż, w zwiastunie widzimy ujęcia, na których znalazł się Pałac Prezydencki, a także warszawskie tramwaje. Sama postać w pewnym momencie oświadcza też, że zamierza wygrać turniej w imię wszystkich Polaków – i mówi to w języku polskim. 

Bohaterka nie przypomina jednak ani trochę Ewy Kopacz, Hanny Suchockiej czy Beaty Szydło – internauci doszukali się w postaci podobieństwa do… Ciri z Wiedźmina.

Jak się okazało, w celu zebrania materiału przedstawiciele Bandai Namco Entertainment pokusili się nawet o odwiedzenie Polski i współpracowali z Ambasadą Polski w Japonii, aby dokładnie odwzorować krajobraz Warszawy, który widzimy w zwiastunie. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Premierę postaci zaplanowano na wiosnę tego roku.

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Branża gamingowa niewątpliwie w ostatnich czasie przeżywa prawdziwy rozkwit. Na tyle, że już prawdopodobnie wkrótce polska gra komputerowa This War of Mine znajdzie się na liście lektur szkolnych w ostatnich klasach licealnych.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2

10 grudnia 2020 roku odbyła się długo wyczekiwana premiera gry Cyberpunk 2077. Wydarzenie to nie przeszło bez echa wśród popularnych marek, takich jak IKEA czy Tyskie, które zareagowały w charakterystyczny dla siebie sposób. Zobaczcie najlepsze reakcje brandów.