Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Power 2.0 – nowy początek bezpiecznego jutra

Agencja Power specjalizująca się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych zainicjowała nowy projekt – Power 2.0.
O autorze
2 min czytania 2020-05-14

Czym jest Power 2.0?

Power 2.0 to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego biznesu. To połączenie najlepszych praktyk i nowatorskich rozwiązań zespołu Agencji POWER. To eventy i wydarzenia online, wsparcie graficzne, szkoleniowe, konferencyjne i warsztatowe. To zbiór bezpiecznych modyfikacji w biurach. To pakiety środków ochrony osobistej dla pracowników i klientów. Power 2.0 to nowy początek bezpiecznego jutra!

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także wyzwaniom, które stawia przed nami otaczająca rzeczywistość, przygotowaliśmy szereg nowych usług i propozycji współpracy, które mogą wesprzeć obecne działania naszych klientów – mówi o projekcie Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO Agencji POWER. – Wszyscy funkcjonujemy w zupełnie nowej rzeczywistości. Nasza praca i rozrywka w dużej mierze przeniosły się do świata online. Rzeczywistość jest inna, inne są też bieżące oczekiwania i potrzeby. Power 2.0 jest naszą odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego biznesu. Jest też ogromnym krokiem w przyszłość, która w dużej mierze oparta będzie na nowych technologiach i bezpieczeństwie rozumianym na wiele sposobów – zaznacza Piotr Zasadzki, general director Agencji Power.

W projekcie Power 2.0 znajdziemy:

 • #Bezpieczny Event – organizacja eventów z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa;
 • #Bezpieczny Hotel/Targi – wsparcie merytoryczne i techniczne hoteli i Targów we wdrożeniu i przestrzeganiu obowiązujących zasad bezpieczeństwa;
 • #Bezpieczne Biuro – wsparcie pracodawców w przygotowaniu bezpiecznej przestrzeni do pracy;
 • #BezpiecznaKonferencja #BezpieczneSzkolenie #MobilnyPlener – eventy organizowane w plenerze pod zadaszeniem w reżimie sanitarnym
 • #Wirtualne Studio – organizacja konferencji online, webinaria, transmisje online;
 • #Studio Grafiki – tworzenie grafiki 2D, 3D na potrzeby firm i organizacji;
 • #Produkcja Filmów – produkcja filmów korporacyjnych; reklamowych
 • #Warsztaty z Psychologiem – tematyczne sesje i warsztaty online z psychologiem (indywidualne i grupowe);
 • #Warsztaty Online – tematyczne warsztaty online, a także warsztaty motywacyjne i praktyczna nauka umiejętności.
 • #Warsztaty dla Dzieci – zajęcia online dla dzieci: edukacyjne, językowe, rozrywkowo-sportowe;
 • #Tworzenie Stron WWW – projektowanie i tworzenie stron www;
 • #Sprzedaż Środków Ochrony – oferujemy profesjonalne preparaty do zapewnienia i zachowania najwyższych standardów higieny skóry w walce z koronawirusem;
 • #Szkolenie Bezpieczeństwa Covid-19 – szkolenie online kierowane do pracowników firm, związane z zachowaniem bezpieczeństwa w obecnej sytuacji.
 • BONUS: #Chwytakbezpieczeństwa #KameryTermowizyjne

Power 2.0 w akcji

Projekt Power 2.0 powstał kilka tygodni temu, a już dziś widać jego pierwsze efekty. Bardzo szybko okazało się, że zaproponowane w nim usługi i działania są bardzo potrzebne wielu firmom i organizacjom. Agencja Power nawiązała współpracę z firmami i placówkami ochrony zdrowia, wyposaża biura w środki ochrony osobistej, realizuje warsztaty tematyczne w wersji online, przygotowuje także kampanie marketingowe dla swoich klientów.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– W ostatnich tygodniach zrealizowaliśmy pierwsze projekty, w których wyposażyliśmy pracowników i klientów firm w środki ochrony osobistej oraz zestawy warsztatowe do samodzielnego złożenia w domu. To pokazuje, że Power 2.0 działa, jest potrzebny i przynosi pierwsze rezultaty – mówi Piotr Zasadzki, general director Agencji Power. – Obecnie pracujemy nad realizacją dużego projektu dla szpitali, w ramach którego wyposażymy 150 placówek w środki ochrony osobistej, komory inhalacyjne a także aparaty do USG. To już się dzieje, a za rogiem czeka kolejny tego typu projekt – dodaje Zasadzki.

– Nigdy nie przypuszczałam, że Agencja Power będzie realizowała tego typu projekty dla placówek ochrony zdrowia. Dziś widzę, jak wiele się zmienia i odważnie podążam za tymi zmianami – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO Agencji POWER. – W wolnym czasie pracujemy nad nową odświeżoną szatą naszych stron www, zdobywamy środki pomocowe dla firm, działamy aktywnie w SOIT, TUgether i sztabie kryzysowym walcząc o LEPSZE JUTRO. Jest tak wiele do zrobienia, ale nie tracimy nadziei i entuzjazmu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty Power 2.0 – dodaje Krzemińska-Zasadzka.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Szczegółowe informacje dotyczące projektu Power 2.0, a także poszczególnych jego elementów znajdują się na stronie Agencji Power: www.agencjapower.pl/pl/power-2-0.html oraz www.powersport.pl/pl/power-2-0

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się