Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Powrót do szkoły – w dobrym stylu i w dobrej cenie

Szkolna wyprawka potrafi nadwerężyć niejeden domowy budżet. Oprócz podręczników na liście obowiązkowych wydatków znajdują się również zeszyty, plecak, buty i strój na zajęcia sportowe, a nierzadko także zestaw nowych ubrań.
O autorze
2 min czytania 2015-09-01

Jak przygotować dziecko do szkoły, wybierając dla niego modną odzież i akcesoria w przystępnej cenie?

Wspólne zakupy – najlepszy wybór

Pierwszy dzwonek budzi w maluchach podekscytowanie, łączące trochę obaw i radości. Poznają nowych kolegów, przed którymi chcą dobrze wypaść. Dla rodziców również jest to ważne, bo sprawia, że dziecko czuje się wśród rówieśników komfortowo i chętnie spędza czas na zajęciach. Aby pomóc mu w oswajaniu nowej dla niego sytuacji warto wybrać się na wspólne zakupy, sięgając po ubrania i przybory, jakie podobają się zwłaszcza kilkulatkowi. Wybór jest ogromny, jednak niektóre sklepy oferują dodatkowo niskie ceny, które tym bardziej zachęcają do zakupów w czasie wzmożonych wrześniowych wydatków.

Modna szafa na miarę potrzeb

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Sieć KiK przygotowała specjalną kolekcję artykułów biurowych oraz modnej odzieży, dedykowanej nie tylko uroczystemu rozpoczęciu roku szkolnego, ale wszystkim pozostałym, spędzonym w szkole, dniom. Do wyboru są białe koszule i eleganckie spódnice czy spodnie, ozdobne sukienki i buty na większe wyjście. Sprawdzą się 1 września, ale też na różnych akademiach, w jakich dziecko będzie uczestniczyło w ciągu roku. Wykonane są z delikatnych tkanin, pozwalających skórze oddychać. W sklepach KiK dostępne są również swetry, bluzki, sukienki, spódniczki oraz spodnie dla dziewczynek i chłopców, idealne na co dzień. Występują w wielu różnych kolorach i wzorach, trafiając w gust każdego ucznia. Warto skompletować kilka zestawów, by dziecko miało codziennie dostęp do czystych i świeżych ubrań.

Przybory wybrane z pasją

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Przygotowując malucha do szkolnych obowiązków, musimy zadbać także o wyposażenie jego tornistra i piórnika, z którego korzysta każdego dnia – na zajęciach i odrabiając prace domowe. Szkolne przybory w sklepach KiK można znaleźć w naprawdę atrakcyjnych cenach, co pozwoli bez problemu skompletować pełen zestaw. Dobierając poszczególne elementy, zwróćmy uwagę także na upodobania i pasje naszego dziecka – jeśli lubi rysować, kupmy duży zestaw kredek czy farb – wykorzysta je w szkole, a dodatkowo pomożemy rozwijać jego zainteresowania. Jeśli maluch uwielbia sport, zainwestujmy w piłkę do gry, skakankę lub rakietki do tenisa. Dzięki takim zakupom z pewnością przyjemniej będzie wspominał szkołę i zajęcia, na jakie uczęszcza.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Zorganizowany uczeń

Dobrym pomysłem, który uporządkuje dziecku czas pracy w domu, jest zorganizowanie dla niego odpowiedniej przestrzeni. Warto ustawić na biurku organizer czy kuwetę na notatki, zeszyty, długopisy i flamastry. Kilka kolorowych długopisów i przyklejane karteczki będą pomocne w oznaczaniu ważnych informacji i zapamiętywaniu przyswojonej wiedzy. Przyda się też tablica – korkowa lub magnetyczna, do której maluch będzie mógł przypiąć ważne notatki.