Powstała pierwsza na świecie kawiarnia Oreo

Powstała pierwsza na świecie kawiarnia Oreo
Oreo to jedne z najpopularniejszych ciasteczek, które znalazły fanów na całym świecie. W New Jersey otworzyła się właśnie pierwsza kawiarnia, w której klienci mogą skomponować własne desery na bazie słodyczy Oreo, a także nabyć firmowe pamiątki.
O autorze
1 min czytania 2021-08-04

Pierwsza kawiarnia Oreo znajduje się na trzecim piętrze sklepu IT’SUGAR w centrum handlowym American Dream w New Jersey. Goście kawiarni mogą zasiąść przy okrągłych stolikach w kształcie ciasteczek i zamówić z menu deser na bazie smakołyków Oreo. W karcie deserów znajdują się m.in.: gofrowy deser lodowy z zapiekanymi kawałkami Oreo czy też sernik ciasteczkowo-śmietankowy z musem z ciastek Oreo.

W kawiarni znajduje się pierwszy bar Oreo ze słodyczami, z których goście mogą stworzyć ponad 200 kombinacji autorskich deserów, takich jak gofry, lodowe kanapki, rożki czy desery mleczne.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wyjątkowa kawiarnia umożliwia także zakup produktów z limitowanej edycji Oreo. Sklepik oferuje akcesoria do wystroju wnętrz, odzież, torby na zakupy i wiele innych pamiątek. Oczywiście na półkach nie zabrakło także paczek z rozmaitymi przekąskami marki Oreo.

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Dla fanów słynnych ciasteczek, którzy nie mogą odwiedzić nowej kawiarni, oferta gadżetów dostępna jest także w sklepie internetowym IT’SUGAR i Oreo.