Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Pozitive Technologies już 24 listopada

O autorze
1 min czytania 2022-10-11

Pozitive Technologies to bezpłatna konferencja łącząca świat IT i biznesu, skierowana do specjalistów wykorzystujących na co dzień najnowsze osiągnięcia nowych technologii. Projekt powstał w 2019 roku z inicjatywy Miasta Poznania oraz poznańskich firm technologicznych.

W tym roku odbędzie się 24 listopada i połączy świat online i offline. Odbiorcami wydarzenia są przedstawiciele oraz specjaliści branży IT z kilkuletnim doświadczeniem: programiści, testerzy, inżynierowie devops, analitycy danych, a także kadra menadżerska i zarządzająca działami IT. IV edycję konferencji dla branży IT możesz obejrzeć w swoim ulubionym fotelu online w godzinach 9:00-16:00.

Kto wystąpi? M.in:

  • Bestsellerowy autor i keynote speaker Erik Qualman uznany za 2. najbardziej lubianego autora na świecie, zaraz za J.K. Rowling (za Harry’ego Pottera).
  • Hazel Savage, Current VP, Music Intelligence, SoundCloud, Ex-CEO & CO-FOUNDER, Musiio.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak obowiązuje rejestracja i limit miejsc. Śpiesz się!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Po konferencji online zapraszamy na POZytywne After Party w eN studios w Poznaniu. To będzie prawdziwy festiwal branży IT! Na uczestników czekają unikatowe prelekcje, niespodzianki, impreza z DJ-em, najnowsze gry VR, Mario Kart, konkursy, open bar i przekąski, a także niesamowite koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie legenda sceny hip-hopowej donGURALesko – właściwie Piotr Górny, znany również jako Gural. Dochód ze sprzedaży biletów przekazujemy na Fundację “Nie wykluczaj”.

Kup swój bilet, dołącz do społeczności Pozitive Technologies, zdobądź wiedzę, nowe znajomości, wyjątkowe doświadczenia i pomóż!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Wszystkie informacje i rejestracje na stronie.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Śledź nas na Facebooku i LinkedInie.