Poznamy najlepsze blogi Dolnego Śląska

Finał IV edycji konkursu na najlepsze blogi mieszkańców Dolnego Śląska już w najbliższą niedzielę. Podczas spotkania 31 sierpnia, w klubie „Przyjaciele i Znajomi”, poznamy najlepsze strony lokalnych internautów i ich autorów. Start o godzinie 16.
O autorze
1 min czytania 2014-08-28

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury spośród 25 nominowanych do finału blogów. Tym samym, w dniu święta wszystkich blogerów, poznamy najlepsze strony w każdej z 5 konkursowych kategorii: rodzina, moda i uroda, dom i wnętrza, lifestyle i pasje oraz Wroclove. Podczas wydarzenia zostanie także oficjalnie przedstawiony blog internautów – czyli platforma, która zdaniem publiczności zdobyła największą liczbę głosów.

Każdy autor bloga otrzyma pamiątkową statuetkę. W części oficjalnej nie zabraknie podsumowania konkursu oraz analizy dolnośląskiej blogosfery. W wydarzeniu wezmą udział członkowie jury aktualnej edycji: Łukasz Stępień (blog Kryzysowo.pl), Maria i Jakub Paskowie (blog Oczekujac.pl) Grzegorz Chmielowski (Gazeta Wrocławska) oraz Urszula Jagielnicka (Wroclaw.pl). Organizatorem konkursu jest Pasaż Grunwaldzki, który zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu wszystkich uczestników Blog Day, ich znajomych oraz osoby zainteresowane.

Szczegóły dostępne są na stronie, a przebieg rywalizacji można śledzić na fan page`ach konkursu Blog Day Wrocław i Pasażu Grunwaldzkiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Gazeta Wrocławska, Naszemiasto.pl, Radio Wrocław, Radio RAM oraz portal Wroclaw.pl.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing