Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Pracownik NPROFIT z nagrodą

Piotr Bortkiewicz – laureat projektu stażowego Agencji marketingowej NPROFIT, w tym tygodniu wraz ze swoim zespołem zdobył nagrodę w kategorii Social Media Rocket w konkursie organizowanym przez Enactus Polska.
O autorze
1 min czytania 2020-08-14

Enactus to międzynarodowy program zrzeszający obecnie ponad 1700 uczelni w 36 krajach i skupiających 70 000 uczestników i blisko 550 firm.

Konkurs miał charakter ogólnopolski. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z najlepszych krajowych uczelni, zatem rywalizacja była zacięta. Jednak ostatecznie nagroda w kategorii Social Media Rocket trafiła do zespołu, którego liderem jest pracownik NPROFIT, student Politechniki Poznańskiej.

– Zespół, którego pracę koordynował nasz pracownik – Piotr Bortkiewicz – najlepiej poradził sobie z promocją organizacji Enactus w social mediach w Polsce. Bardzo nas cieszy ta wiadomość. Dbamy, aby do zespołu trafiali ambitni ludzie i, jak widać, po raz kolejny podjęliśmy słuszną decyzję. Piotr wziął udział w naszym konkursie stażowym i właśnie jego pracę oceniliśmy najwyżej – mówi Marcin Majchrzak, CEO NPROFIT.

Piotr Bortkiewicz jest pracownikiem działu SEM w Agencji NPROFIT, którym kieruje Beniamin Mrówczyński. Jego osiągnięcie po raz kolejny potwierdza fakt, że w poznańskiej firmie nie brakuje specjalistów.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj