Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Projekt z Białegostoku nominowany do prestiżowej nagrody

Jedna z ostatnich realizacji białostockiej agencji interaktywnej LemonTea ma szansę podbić świat. Stworzona przez firmę strona internetowa bierze udział w Awwwards – jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dedykowanych twórcom witryn www. Głosowanie online trwa do końca tygodnia.
O autorze
1 min czytania 2015-09-09

Nominację do Awwwards uzyskał projekt strony internetowej www.handcraftedmobile.com.

– Witryna powstała na zlecenie zespołu białostockich programistów tworzącego na co dzień aplikacje mobilne. W tym wypadku nie było mowy o jakichkolwiek kompromisach – firma planuje bowiem podbój rynku zachodniego, gdzie jednym z elementów przewagi konkurencyjnej może być właśnie nowocześnie zaprojektowana i w pełni funkcjonalna strona www – wyjaśnia Robert Matyszewski, właściciel LemonTea.

Dodatkowo, już na etapie pierwszych prac nad projektem wiadomo było, że celem będzie zbudowanie serwisu, który nie tylko przejdzie konkursową nominację, ale być może zostanie również nagrodzony.

O tym, że z pewnością jest o co walczyć, pokazują wcześniejsze doświadczenia LemonTea. Efektem wyróżnienia przez Awwwards jednego z poprzednich projektów firmy, serwisu www.odkryj.bialystok.pl, były zlecenia napływające niemal z całego świata – z Niemiec, Anglii czy nawet Singapuru.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Awwwards uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych, ogólnoświatowych konkursów w dziedzinie projektowania oraz tworzenia serwisów i aplikacji internetowych, dedykowanych wyłącznie dla stron www.

– Każdego dnia do rywalizacji przystępują setki, jeśli nie tysiące projektów. Oceny dokonuje jury, w skład którego wchodzą designerzy, artyści oraz dyrektorzy kreatywni z branży interaktywnej. W tym wypadku doceniane przede wszystkim są: unikalny design, kreatywność oraz użyteczność – opisuje przedstawiciel LemonTea.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Jury decyduje o przyznaniu nominacji, pozwalającej na udział w konkursie. Kolejnym krokiem jest ocena jakości wykonania portalu. Na tym etapie 7 z 8 głosów należy do komisji konkursowej, ostatni zaś to średnia głosów internautów. Na projekt białostockiej agencji głosować można do niedzieli 13.09.2015. Głosowanie odbywa się pod adresem.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się