Przed nami finał Blog Day 2015

Już w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia, poznamy najlepsze blogi mieszkańców Dolnego Śląska. Spotkaniu w lokalu „Barbara” będą towarzyszyć prelekcje znanych blogerów oraz liczne niespodzianki. Start o godz. 16.00.
O autorze
1 min czytania 2015-08-26

Zwycięzcy konkursu Blog Day 2015 zostaną wyłonieni przez jury spośród 20 wcześniej nominowanych blogów. Tym samym, w przeddzień święta wszystkich blogerów, poznamy najlepsze strony w 4 kategoriach: Moda i Uroda, Pasje i Twórczość, Kulinaria oraz Dolny Śląsk. Podczas wydarzenia zostanie przedstawiona również platforma, która zdobyła największą liczbę głosów w kategorii „Blog internautów”.

Każdy zwycięzca otrzyma pamiątkową statuetkę oraz bon zakupowy o wartości 500 zł, ufundowany przez Pasaż Grunwaldzki – organizatora konkursu.

To jednak nie wszystkie atrakcje finału. Ze względu na to, że tegoroczna edycja konkursu Blog Day jest jego piątą, jubileuszową odsłoną, uroczystości będzie towarzyszyć wyjątkowa oprawa oraz prelekcje. Podczas pierwszej z nich Marta Dymek, autorka bloga www.jadlonomia.com oraz jedna z jurorek aktualnej edycji Blog Day, opowie o tym, jak prowadzić skuteczną komunikację z czytelnikiem i zyskać rozgłos. Natomiast na kolejnym spotkaniu Monika Czaplicka, autorka bloga www.czaplicka.eu oraz twórczyni Facebookowego profilu „Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy”, przedstawi błędy, których warto wystrzegać się w blogowaniu.

W wydarzeniu wezmą udział również: Kasia Kowalska, autorka bloga zapętlone.pl oraz Ewa Wilczyńska (Gazeta Wrocławska) i Urszula Jagielnicka (Wroclaw.pl).

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Organizatorem konkursu jest Pasaż Grunwaldzki, który zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu wszystkich uczestników Blog Day, ich znajomych oraz wszystkie osoby zainteresowane.

Ogłoszenie zwycięzców Blog Day 2015, wręczenie nagród oraz prelekcje odbędą się w lokalu „Barbara” przy ul. Świdnickiej 8b we Wrocławiu. Start: 30 sierpnia o godzinie 16.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Szczegóły dostępne są na stronie oraz na fan page`ach konkursu Blog Day Wrocław i Pasażu Grunwaldzkiego.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się